Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Waldemar

/ #109 Re: Re: Re:

2014-09-07 17:54

#108: Klaudyna Molendowska - Re: Re:  

Jesteś na tak niskim poziomie, że już niżej zniżyć się nie możesz i mam nadzieję, że od dzisiaj będziesz używał poprawnych nazw takich Miast jak New York, Roma, czy Paris. Może raczysz przyjąć, że nazwy geograficzne każdy ma prawo wymieniać w swoim narodowym języki, więc nie zabronisz mi na nazywanie miast i krain w mim języku narodowym i pozostanę przy Prusach, Marienburg'u i Danzig. Mam też nadzieję, że jak kiedyś przebywając w mieście Roma po nazwaniu przez ciebie tego miasta Rzymem, Włosi uznają ciebie za oszołoma. Skoro Polska tak bardzo chciała wejść do Unii Europejskiej, to niech teraz Polaczkowie przestrzegają prawa unijnego, które gwarantuje używania języka mniejszości narodowych,takich jak Kaszubi, Łemkowie, Prusowie, czy Mazurzy. O to, że na terenie Prus mieszkali Prusowie i Niemcy miej pretensje do twoich przodków, którzy nie potrafili utrzymać Polskiej Narodowości i oddali te ziemie Prusom. Polecam tobie wyjazd zagranicę, to się przekonasz jakimi oszołomami jest tania siła robocza reprezentowana przez Polaczków. To by było na tyle oszołomowa polaczko. Postscriptum: Mam nadzieję, że omijasz na terenie Prus z których pochodzisz wszelkie budowle i dobra wzniesione przez Prusów, takie jak kanał elbląski i starówka olsztyńska.