Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Waldemar

/ #114 Re: SKANDAL!

2014-09-09 07:19

#113: Daria Pawelec - SKANDAL! 

A czy ty naprawdę nie widzisz jaka śmieszna jesteś w twoich wypowiedziach, w których używasz tylko jednego argumentu, że jestem psychicznie chory? - obrzucanie epitetami świadczy tylko o twoim prymitywizmie, bo nie potrafisz posługiwać się argumentami innymi jak poniżanie oponenta. Nie widzisz, jak cała Europa drwi i wyśmiewa się z Polaków? Nie widzisz, że nie tylko rządy, ale i społeczeństwa Unii Europejskiej prowadzą kampanie anty-polskie? - Gdy Polska wstępowała do UE zobowiązała się przestrzegać prawa mniejszości etnicznych i narodowych. Zgodnie z tym prawem mogę używać na terenie Polski mojego języka ojczystego. To ty jesteś śmieszna i żałosna odmawiając mi prawa do określenia własnej tożsamości, a już twierdzenie, że na terenie Polski nie ma Niemców, Prusów, Kaszubów i innych mniejszości i te tereny zamieszkują jedynie Polacy świadczy o twoim dyletanctwie. Za nazwanie kogoś Islamistą w Niemczech, lub Niderlandach ma się proces sądowy, bo tam żyją społeczeństwa wielonarodowościowe i wielokulturowe i polski rasizm i wyśmiewanie innych narodów jest po prostu karalne. - Możecie mnie wyzywać od Islamistów, Prusaków-Karaluchów i nadal być najbiedniejszym i najbardziej zacofanym krajem Europy i wyrzutkami, których się zwalcza wszelkimi sposobami. Żeby zmienić opinię o polaczkach złodziejaszkach, pijaczkach wszczynających awantury będziecie musieli jeszcze długo pracować, dopóki nie nauczycie się szanować Arabów, Prusów, Kaszubów, Celtów, Basków, Łemków i innych narodów zamieszkujących terytoria Unii Europejskiej. Jeżeli nie potraficie zrozumieć, że Polska w swoich granicach istnieje dopiero od 1945 r., a przed Polakami na terenie Prus, obecnie należących do Polski mieszkały narody germańskie, które żyją tutaj od Pokoleń nie są Polakami, to nadal będziecie pośmiewiskiem Europy. To wy jesteście rasistami zabraniając mi kultywować moje pruskie tradycje, bo Prusowie byli tutaj przed wami i zbudowali cywilizację, z której teraz korzystacie.