Stop bezprawnym badaniom w RODK

KATARZYNA J

/ #160 rodk w kielcach szukam osoby o podobnych doswiadczeniach z tym osrodkiem

2014-11-28 20:46

Mam na imie Anna i jak juz pisalam bylam badana w RODK w Kielcach prze zludzi ktorzy nigdy nie powinni miec prawa do zadnej oceny, zadnej decyzji  o losach malego dziecka. To byl koszmar. Pani Hanna Witek psycholog z tegoz osrodka obiecaLA MOJEJ 6 LETNIEJ CORCE ,ZE ZROBI WSZYSTKO CO W JEJ MOCY, ZEBY TA WROCILA DO SWOJEGO OJCA DO aNGLII, DO KTOREGO DZIECKO NIE CHCE WRACAC, DO TEGO JEST HAZARDZISTA I NARKOMANEM. Raport ktory otrzymalam pozniej od RODK w Kielcach byl najbardziej uwlacajacy prawom czlowieka ,jaki tylko mozna sobie wyobrazic. Pan psychiatra Zbigniew Pastuszka po 5 minutach pytan w szczegolnosci o Anglie, wpisal mi ze jeste chora psychicznie, mam autyzm, nie czuje, i jestem niebezpieczna dla dziecka, a hazardzista tatus anglik ma sie dobrze i jest bezpieczny, a to dziecko nie chce tam wracac, naprawde nie chce, zniszcza to dziecko ,jesli tam wroci.Prosze  wszystkich ludzi ktorzy chca i moga mi pomoc, co zrobili ze mna w tym osrodku skorumpowani, pracownicy pani HANNA WITEK, DARIUSZ KUSTRA, ZBIGNIEW PASTUSZKA PSYCHIATRA , wszyscy z RODK w Kielcach.CYTUJE po 5 minutach badania przez pana ZBIGNIEWA PASTUSZKE, pod ktorym sie rowniez podbila pani Hanna Witek ,ktora nie chciala ze mna rozmawiac i nie rozmawiala ,poza obietnica mojej 6 letniej corce ze ona wroci do tatusia, oraz pani kierownik Janina Jagiello, ktora mnie nie widziala i pan pedagog, ktorego oszczedze bo on nie moze decydowac z racji kompetencji zawodowych o stanie zdrowia,ale tez sie podbil.  RODK w Kielcach  zniszczylo moje i malutkiego dziecka zycie.NIGDY NIE IDZCIE DO RODK I JESLI KTOS MOGLBY SIE ZE MNA SKONTAKTOWAC KTO MIAL PODOBNE DOSWIADCZENIA Z RODK W kIELCACH MOZE MOGLIBYSMY POMOC SOBIE WZAJEMNIE, MOJ TELEFON +48888691380  MOJA rozprawa jest  11/12/2014

Prosze o pomoc, moze razem moglibysmy cos zdzialac zeby tak skorumpowani pracownicy,nigdy nie mogli juz zniszczyc zycia zadnemu dziecku.Ja pomoge jesli bede tylko mogla, pomoge kazdemu, kogo spotkala podobna krzywda ze strony ludzi, ktorzy nigdy nie powinni miec prawa do decydowania o losach innych.