PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE


Gość

/ #9

2015-03-12 08:48


  • detektywmjarzynski 


  • @detektywmjarzynski 04:25:01

    Dziękuję wszystkim Polakom z całego świata , w tym z USA, Rosji, Wk. Brytanii , Irlandii, Niemiec, Francji, Kanady, Tajlandii i innych państw , których nie wymieniłem , a skąd pisali Internauci za udział w akcji składania podpisów pod petycją do Prezydenta RP w Polsce w sprawie politycznego, finansowego i militarnego angażowania się władz publicznych w Polsce , w tym zwłaszcza rządu, sejmu oraz polityków różnych partii w wewnętrzny konflikt na Ukrainie. Ten konflikt nie jest Nam Polsce i Polakom do niczego potrzebny , bowiem został wymyślony przez zaoceanicznych i zachodnich syjonistów będąc częścią ich globalnego planu podboju i zniewolenia świata w ramach nowego porządku świata /NWO/, który pomimo protestów ludzi z całego świata z determinacją i przy udziale marionetkowych rządów min. na Ukrainie i Polsce oraz własnej agentury umieszczonej w centrach decyzyjnych tych państw i innych starają się narzucić całemu światu, nie bacząc na ludzkie krzywdy, ludobójstwo ludzi , morze rozlanej krwi, śmierć matek i ich małych dzieci itd. 

    Przyjmowanie przez wielu ludzi postawy , iż ta sprawa Nas bezpośrednio nie dotyczy jest błędem , bowiem wymyślony i tworzony przez syjonistów wir historii może Nas wszystkich do niego wciągnąć i pochłonąć. Stąd protest Nasz jest jak najbardziej słuszny i potrzebny i wart kontynuowania, ponieważ służy szerzeniu wiedzy i podnoszeniu świadomości ludzi zdezorientowanych i obojętnych. Jeszcze raz Wam wszystkim jako autor tej petycji gorąco dziękuje , informując i meldując, iż wczoraj osiągnęliśmy pod petycją magiczną liczbę 1000 osób /według mnie liczba ta jest faktycznie o wiele większa , lecz czasami licznik na Avaz nie zawsze działał tak jak powinien/. Już za chwilę nie czekając na Avaz osobiście wyślę kolejny raz / pierwszy raz zrobiłem to przy liczbie podpisów 500/ tę petycję do jego adresata i wielu innych osób z rządu , w tym zwłaszcza do ministrów obrony, spraw zagranicznych , spraw wewnętrznych oraz osób z parlamentu, by wiedzieli , że Polska i Polacy patrzą im cały czas na ręce i w wielu przypadkach są przeciwni ich antypolskim zachowaniom, szkodzącym Polsce i Polakom na całym świecie. Nasza wspólna petycja :


    Łódź, dnia 5 marca 2015 r. kapitan Michał Jarzyński


    PS. Melduję wszystkim zainteresowanym tą petycją, iż 5 marca 2015 r. o godzinie 5;51 zakończyłem wysłanie tej petycji do głównego adresata oraz innych wymienionych przeze mnie wyżej adresatów.