Petycja ws. świeckości Rzeczypospolitej Polskiej

Wnikliwy czytelnik

/ #1042

2015-07-14 12:24

Jeszcze tytułem uzupełnienia. Hasłem tegorocznej tzw. "Pielgrzymki" moherów od Rydzyka była "złota myśl" niejakiego Wyszyńskiego Stefana tzw. "kardynała Tysiąclecia" - "PO BOGU NAJBARDZIEJ KOCHAM POLSKĘ". Żenada!!! Chciałbym przypomnieć, że ks. S. Wyszyński kiedy w latach 1932 - 1939 był redaktorem naczelnym pisemka "Ateneum Kapłańskie" wydawanego przez seminarium we Włocławku świadomie dopuszczał, aby na jego łamach gloryfikowano nazizm hitlerowski oraz włoski faszyzm. Jeżeli chodzi o występ artystyczny Jarosława Kaczyńskiego to stwierdził  w iście faszystowskim stylu : "Bo nie ma w Polsce innej nauki moralnej niż ta, którą głosi Kościół. I nawet gdyby ktoś miał wątpliwości, nawet gdyby ktoś nie wierzył, ale był polskim patriotą, to m u s i  to przyjąć, że nie ma Polski bez Kościoła, nie ma Polski bez tego fundamentu, który trwa od przeszło tysiąca lat". Ludzie przecież ten człowiek pilnie potrzebuje psychiatry !!! Jako antyklerykał, ateista, radykalny lewicowiec i patriota w jednym stwierdzam krótko w odpowiedzi na bzdety Kaczyńskiego - PIEPRZ SIĘ !!!  Nikt mi nie bedzie mówił co mi wolno a czego mi nie wolno. Jestem dorosły i myślę samodzielnie. Poza tym przypominam, że moralność jest tak skomplikowaną kwestią, że nikt nie ma prawa odgrywać tu roli monopolisty. Powtarzam : NIKT!!! Jeżeli na jesieni tego roku pisowcy przejmą wladzę w Polsce do spółki z muzykantem Kukizem wszyscy wylądujemy w czarnej dupie a podpisana przez nas petycja w sprawie świeckości RP zostanie olana przez Jarka i Pawła ciepłym moczem.  Nie pozwólmy zatem żeby nasz kraj, nasza Ojczyzna została zbrukana przez tych skretyniałych oszołomów !!! Nie pozwólmy!!!