Petycja o oddalenie praw moderatorskich


Gość

/ #14 Re: Re:

2015-11-08 12:57

#12: - Re:  

 Cyt.:

"Czy wy zdajecie sobie sprawę, jak bardzo żałośni jesteście? Znacznej większości z was nikt z takowych gier nie kojarzy, tzw. "byliście dwa razy przelotem". Jaki jest sens w tym chorym podlizywaniu się i użalaniu?

Wyczuwam tu osoby z niskim ego. Żałosne. Takie "biedne, odepchnięte przez społeczeństwo dzieci".

Jeszcze rozumiem pierwszy dzień, bo to sensacja była na forum. Ale dalej wałkować ten temat (nie wnosząc nic nowego do dyskusji, tak dla sprostowania)? Kto ma dwanaście lat, ten najwidoczniej ma."

"A wiesz, sierotko, czemu nie lubimy jak ktoś się do nas próbuje wepchać? Bo zwykle są to dziesięcioletnie Pokemony, które nie potrafią się wysłowić, walą błędami aż boli i robią niepotrzebny zamęt. Nikt nie ma prawa mnie zmusić do czytania takich okropieństw jak przykładowo twoja wypowiedź (widać, że nie lubisz się z interpunkcją), więc zwyczajnie mówię co myślę, nie muszę być miła.

Maddus, dlaczego niby trywialnym? "Elita" to w najnormalniejszym tłumaczeniu "Starzy bywalce". Osobiście mi to powiewa, czy kogoś to swędziało, czy nie. Te kręgi dalej są, więc nie wiem, po co wylewane są tutaj gorzkie żale."

"Eeee, wiesz, że serio nam to zwisa, czy te "elity" są, czy nie? My sobie "elytę" zrobiłyśmy, żeby spisać naszą całą społeczność z "AvsD" + dla zabawy dodałyśmy sobie przezwiska. Co to zmienia, czy zakażecie nam dawać tę listę, czy nie? Dalej obracamy się w tym samym kręgu znajomych. Osoby, które to swędziało, muszą mieć naprawdę kompleks niższości (błagam, kto przejmuje się takimi pierdołami z internetu?)."