Petycja o oddalenie praw moderatorskich

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja o oddalenie praw moderatorskich


Gość

#1

2015-11-08 11:45

Nie podoba mi sie to jak zachowuje sie moderatorka. Wedlug mnie moderatorzy powinni brac na serio problemy innych oraz je rozwiazywac... Teksty typu "nie obchodzi mnie co macie do powiedzenia gowniarze" jest godne potepienia. Ja osobiscie nie mam szacunku do takich ludzi, i nie szczedze slow wobec nich...Po prostu praca moderatora wymaga oddania a nie tego ze "o bede na szczycie!"
Gość2

#2 Re:

2015-11-08 11:52

#1: -  

 Dobrze mówisz, potrzeba nam więcej osób myślących w ten sposób!


Gość

#3

2015-11-08 12:22

To poprostu straszne...

Kastielonia

#4

2015-11-08 12:23

Nie preferuje jak ktoś w obraza innych... po prostu uważam to za wielkie hastwo.. zeby obrazac.. moderator... Powinien pomagac.. łągodnie.. a nie na hama... 

Weronika Juszczyk
Autor petycji

#5

2015-11-08 12:34

Popieram wszystko co napisałyście. Moderator nie powinien być chamski. Powinien być osobą neutralną czego o Geo powiedzieć niestety przez wszystko co pisze nie, można. Do tego powina być przykładem, a jej wypowiedzi również przykładem nazwać nie można. Szkoda, że musi się to skończyć taką, a nie inną petycją, ale co zrobisz?


Gość

#6

2015-11-08 12:41

Najgorsza moderatorka ever!

Gość

#7

2015-11-08 12:46

 A co konkretnie źle robi? :D


Gość

#8

2015-11-08 12:48

Popieram. Takie chamskie zachowanie moderatorki wobec użytkowników nikomu się nie podoba. Rozumiem, że moderator musi utrzymywać porządek, ale bez przesady..nie musi obrażać innych, bo ma "pozycje" i może więcej.. ;_; Dodatkowo jest długi czas w którym nie ma jej w ogóle w grze potem wejdzie, robi trzęsienia ziemi( pluje chamstwem) w ogół innych i potem znowu jej nie ma nie wiadomo jaki czas.. Ja rozumiem życie realne jest ważniejsze, i mało czasu.. jak tak to po co w ogóle się na te "stanowisko" decydowała. Jest dużo więcej osób, które mają o wiele większą kulturę osobistą, więcej czasu, którzy chętnie by chcieli również być moderatorem.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-11-08 12:48


utu

#10 Re:

2015-11-08 12:51

#7: -  

 Praca moderatora wymaga obiektywizmu i dużych pokładów cierpliwości, a tego drugiego Georginie szczególnie brakuje. W dodatku strasznie się czepia wszystkiego (lubi sobie upatrzyć kilka osób w szczególności), jakby tylko czyhała żeby komuś wytknąć najdrobniejszy błąd. 


Gość

#11

2015-11-08 12:51

Jakim cudem ona została modem? Skoro sama miała bana..?

 


Gość

#12 Re:

2015-11-08 12:53

#11: -  

za co ona dostala bana?

Gość2

#13 Re: Re:

2015-11-08 12:54

#12: - Re:  

 za szczekanie mordą nie tam gdzie trzeba


Gość

#14 Re: Re:

2015-11-08 12:57

#12: - Re:  

 Cyt.:

"Czy wy zdajecie sobie sprawę, jak bardzo żałośni jesteście? Znacznej większości z was nikt z takowych gier nie kojarzy, tzw. "byliście dwa razy przelotem". Jaki jest sens w tym chorym podlizywaniu się i użalaniu?

Wyczuwam tu osoby z niskim ego. Żałosne. Takie "biedne, odepchnięte przez społeczeństwo dzieci".

Jeszcze rozumiem pierwszy dzień, bo to sensacja była na forum. Ale dalej wałkować ten temat (nie wnosząc nic nowego do dyskusji, tak dla sprostowania)? Kto ma dwanaście lat, ten najwidoczniej ma."

"A wiesz, sierotko, czemu nie lubimy jak ktoś się do nas próbuje wepchać? Bo zwykle są to dziesięcioletnie Pokemony, które nie potrafią się wysłowić, walą błędami aż boli i robią niepotrzebny zamęt. Nikt nie ma prawa mnie zmusić do czytania takich okropieństw jak przykładowo twoja wypowiedź (widać, że nie lubisz się z interpunkcją), więc zwyczajnie mówię co myślę, nie muszę być miła.

Maddus, dlaczego niby trywialnym? "Elita" to w najnormalniejszym tłumaczeniu "Starzy bywalce". Osobiście mi to powiewa, czy kogoś to swędziało, czy nie. Te kręgi dalej są, więc nie wiem, po co wylewane są tutaj gorzkie żale."

"Eeee, wiesz, że serio nam to zwisa, czy te "elity" są, czy nie? My sobie "elytę" zrobiłyśmy, żeby spisać naszą całą społeczność z "AvsD" + dla zabawy dodałyśmy sobie przezwiska. Co to zmienia, czy zakażecie nam dawać tę listę, czy nie? Dalej obracamy się w tym samym kręgu znajomych. Osoby, które to swędziało, muszą mieć naprawdę kompleks niższości (błagam, kto przejmuje się takimi pierdołami z internetu?)."


Gość

#15

2015-11-08 12:57

Ciekawe jak Georgina zareaguje na tę petycję :D

Oeme Rukku

#16

2015-11-08 12:59

Nie rozumiem, jak można być tak bezczelnym. Z tego, co wiem, na SF jest niewiele osób pełnoletnich, z czego pewnie większość nie ma czasu na bycie moderatorką, ale wybieranie pierwszej lepszej niekulturalnej szczekarki na takie stanowisko to przesada...

Tadzio

#17

2015-11-08 12:59

Moderator powinien łagodzić konflikty, a nie je inicjować. Powinien być wzorem zachowania dla użytkowników, ich przyjacielem i “opiekunem” a nie strażnikiem więziennym, a mam wrażenie że Geo widzi siebie jako  strażnika “dzieciarni na syfie”.

 

 


Gość

#18 Re:

2015-11-08 13:00

#15: -  

 Będzie pewnie pluła jadem tu albo na syfie.

 

NINDŻA

#19 Re: Re: Re:

2015-11-08 13:03

#14: - Re: Re:  

 Nie no, akurat w tamtej kwestii miała rację, bo tamten temat faktycznie był śmieszny (ale ja w ogóle nie lubię lizodupstwa, dreszcze mnie przechodzą za każdym razem jak widzę tłumy sakurotaku0003 bijące pokłony modom za oddychanie, może stąd ta opinia). + to było trzy lata temu, trochę z dupy wyciągnięty problem. Ale z resztą się zgadzam (tak zepsuć SG, masakra).


Gość

#20

2015-11-08 13:07

Może wrócą te legendarne bany, na których nic nie napisałam!


Gość

#21 Re: Re: Re: Re:

2015-11-08 13:07

#19: NINDŻA - Re: Re: Re:  

 Ktoś zapytał za co miała bana, to odpisałam :'))

Shunneris

#22

2015-11-08 13:13

Po pierwsze, skoro miała bana to jak ona może być moderatorem? Osoba, która czymś zawiniła i miała bana powinna być insta wykluczona z możliwości bycia moderatorem tak troche to nie halo. Poza tym osoba z takim nastawieniem do społeczności tym bardziej nie powinna brac się za moderatorowanie, bo tylko niszczy pracę ekipy jak i jej opinię jak dla mnie.


Gość

#23

2015-11-08 13:19

Zakała Syfa, tyle powiem. Nie wiem o czym myślała władza SF powierzając jej tę odpowiedzialną funkcję.


Gość

#24

2015-11-08 13:21

Szczerze mówiąc zwisa mi Georgina, ale jeśli uważacie, że jest nieobiektywna to wypadałoby to jakoś uargumentować, konkretne wypowiedzi podać. A ten ban to trochę stare dzieje, nie? 


Gość

#25

2015-11-08 13:25

No a nie jest uargumentowane? Robi rewolucje bez wiedzy innych modów, nosi się z wyższością, jest niemożliwie impertynencka. To nie są dostateczne argumenty?