Petycja o oddalenie praw moderatorskich

Quoted post


Gość

#25

2015-11-08 13:25

No a nie jest uargumentowane? Robi rewolucje bez wiedzy innych modów, nosi się z wyższością, jest niemożliwie impertynencka. To nie są dostateczne argumenty? 

Odpowiedzi


Gość

#27 Re:

2015-11-08 13:27:58

I wypadałoby przytoczyć jakiejś jej wypowiedzi, rzucić linkiem, screenem czy czymś. NIE MÓWIĘ, że kłamiecie, ale bez dowodów to trochę słabo.

Tadzio

#30 Re:

2015-11-08 14:30:55

#25: -  

Sprawa z banem i wywlekanie tych “elit” to rzeczywiście stare historie, i chociaż budzą niesmak, to one same nie skłoniły by mnie do podpisania - przecież każdy zasługuje na drugą szanse.

Ale o ile słownictwo lekko od tego czasu utemperowała, to postawa ogólna się za bardzo nie zmieniła: Geo sieje niepotrzebny postrach, nie umie się grzecznie wypowiadać i ta postawa generuje konflikty zamiast je rozwiązywać. Nie że uważam że moderator ma się użytkownikowi kłaniać w pas, ale jakimś cudem inne moderatorki są w stanie działać, upominać i ingerować w sposób który nie powoduje jeszcze więcej szkód? Geo nie jest pomocna, swoich decyzji nigdy nie argumentuje, wyraża postawę “bo tak, nie kwestionujcie mnie dzieciaki, ja wiem lepiej” i sam fakt ze ktokolwiek zapytał by o to wydaje się jej absurdalny (ostatnia historia z luźnych pogaduch, to trzeba kilka stron przeczytać tam - władza totalitarna nie znosi sprzeciwu - http://www.slodkiflirt.pl/forum/t48346,419-lu%C5%BAne-pogaduchy.htm#p3487017).
Pomijając fakt że nie każdy na tym forum jest dzieciakiem, wiele osób jest starszych od niej, to niezależnie od wieku - jaki przykład taka postawa daje innym użytkownikom?
Straszy banami za błahostki (na “Anioły vs Demony”, w które nikt już nie gra prawie, podejrzewam że właśnie w powodu w jaki szorstki sposób je moderowała ostatnio), wprowadza niepotrzebny chaos (to jak zamknęła “Bany” - nagle, w zamieszaniu, nic nie wyjaśniając bogu ducha winnej większości użytkowników, naprawdę można to było zrobić w bez-konfliktowy, czytelny i grzeczny sposób), a co najważniejsze - wcale nie daje nikomu dobrego przykładu jak powinien zachowywać się użytkownik, nie budzi żadnej sympatii ani zaufania (w przeciwieństwie do pozostałych moderatorek).
Z jej postawy wylewa się pogarda dla innych, gdy na swoim profilu prosi o wyrozumiałość bo ma straszny grafik na studiach? Nie sądziłam że ona zna takie słowo jak “wyrozumiałość”.

Shillo

#38 Re:

2015-11-08 19:21:01

#25: -  

 Bez wiedzy innych modów? A to ciekawe, że osoby postronne wiedzą, co się dzieje z naszą wiedzą a co bez :D

Wiktor ~

#56 Re:

2015-11-14 12:36:53

#25: -  

 Nie, to nie są argumenty. To są tezy. Udowonić to można cytatami, czy też podaniem konkretnego zachowania. Odsyłam z powrotem do polonistki. Moja by się popłakała widząc to. 

 

Pozdrawiam.