Petycja o oddalenie praw moderatorskich

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja o oddalenie praw moderatorskich

Xiaze

#51

2015-11-09 20:23

Wiemy o tym, ale nam nie  chodzi o te pie#rzone elity (szczerze? uważam, że sporo racji tu miała), tylko o to jak Georgina wypełnia swoje moderatorskie powinności.


Gość

#52 Re:

2015-11-10 12:20

#51: Xiaze -  

 Dokładnie, nie ma co wyciągać brudów z przeszłości (jeszcze zanim była moderatorką), bo co to ma do rzeczy? Tu chodzi o jej zachowanie podczas pełnienia funkcji moderatora.


Gość

#53

2015-11-10 14:55

"Dodatkowo jest długi czas w którym nie ma jej w ogóle w grze potem wejdzie, robi trzęsienia ziemi( pluje chamstwem)"

 

Zgadzam się!!!


Gość

#54

2015-11-10 16:38

Powodzenia

Gość

#55

2015-11-10 21:16

Raczej nie chodziło o elity tylko sposób w jaki się wyrażała. Może ktoś rozmawiał z nią na PW i ma jakieś dowody jej chamskiego zachowania? 

Wiktor ~

#56 Re:

2015-11-14 12:36

#25: -  

 Nie, to nie są argumenty. To są tezy. Udowonić to można cytatami, czy też podaniem konkretnego zachowania. Odsyłam z powrotem do polonistki. Moja by się popłakała widząc to. 

 

Pozdrawiam.

 

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-11-14 12:42



Gość

#58

2015-11-14 18:19

czy też podaniem konkretnego zachowania----> były podane konkretne zachowania podbite właściwymi screenami?

 

 

To o czym mówisz to DOWÓD. Dowód, czyli coś co potwierdza, że fakt przytoczony w argumentacji rzeczywiście miał miejsce. 

Bo sama argumentacja to właśnie fakty, opowiadające się za słusznością danej rzeczy, które dodatkowo można udowodnić, np. odpowiednią wypowiedzią. Można, ale nie trzeba, bo argument bez dowodu dalej jest argumentem.

 

 

Twoja polonistka rozumiem ma głęboką depresję? 

 

P.S. proponuję zapoznać się z definicją słowa 'teza'. Ogólnie proponuję popracować trochę ze słownikiem języka polskiego. :)


Gość

#59

2015-11-21 10:53

No i nasza petycja coś ucichła.. wiadomo coś w związku tym? Jakieś postępy ? Administracja to rozważa? Tak czy nie? Czy może nic nie wiadomo, każdy nas olewa i wsyztsko pójdzie w niepamięć? 

Weronika Juszczyk
Autor petycji

#60 Re:

2015-11-21 11:20

#59: -  

 Niestety nic nie wiem. Wysłałam wiadomość do moderatora, Magda została o tym poinformowana, ale nie dostałam od nikogo żadnej innej wiadomości w tej sprawie, więc wydaje mi się, że Magda dalej rozważa tą sprawę.

Xiaze

#61

2015-11-24 20:33

'każdy nas olewa i wsyztsko pójdzie w niepamięć? ' Dokładnie (:

 

Mają nas w dupie, jak zawsze zresztą. Administracja po raz kolejny pokazała, jakim szacunkiem darzy użytkowników, na których przecież zarabia. Magda mogła by chociaż dać jakiś znak, że zapoznała się z petycją. Cóż, kpina!

 

p.s. w dodatku ta jej wiecznie zamknięta skrzynka... Jak już mówiłam- kpina.

Nie wiem czy bardziej niż zmiana moderatora (do którego nawiasem mówiąc zaczynam się przekonywać) przydałaby się zmiana na wyższym szczeblu. 

 


Gość

#62 Re:

2015-11-27 20:24

#61: Xiaze -  

 Dokładnie, co za CHAMSTWO!!!