Petycja o oddalenie praw moderatorskich

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Petycja o oddalenie praw moderatorskich


Gość

#26

2015-11-08 13:26

w zasadzie, to jako dowód wystarczy jej pierwsza lepsza wypowiedź.


Gość

#27 Re:

2015-11-08 13:27

I wypadałoby przytoczyć jakiejś jej wypowiedzi, rzucić linkiem, screenem czy czymś. NIE MÓWIĘ, że kłamiecie, ale bez dowodów to trochę słabo.

Blyke

#28

2015-11-08 13:28

Zgadzam się, Geo moderatorką być nie powinna. Kolokwialnie mówiąc 'wyżej s#a niż dupę ma'.

Ten wpis został usunięty przez autora petycji (Pokaż szczegóły)

2015-11-08 13:35


Tadzio

#30 Re:

2015-11-08 14:30

#25: -  

Sprawa z banem i wywlekanie tych “elit” to rzeczywiście stare historie, i chociaż budzą niesmak, to one same nie skłoniły by mnie do podpisania - przecież każdy zasługuje na drugą szanse.

Ale o ile słownictwo lekko od tego czasu utemperowała, to postawa ogólna się za bardzo nie zmieniła: Geo sieje niepotrzebny postrach, nie umie się grzecznie wypowiadać i ta postawa generuje konflikty zamiast je rozwiązywać. Nie że uważam że moderator ma się użytkownikowi kłaniać w pas, ale jakimś cudem inne moderatorki są w stanie działać, upominać i ingerować w sposób który nie powoduje jeszcze więcej szkód? Geo nie jest pomocna, swoich decyzji nigdy nie argumentuje, wyraża postawę “bo tak, nie kwestionujcie mnie dzieciaki, ja wiem lepiej” i sam fakt ze ktokolwiek zapytał by o to wydaje się jej absurdalny (ostatnia historia z luźnych pogaduch, to trzeba kilka stron przeczytać tam - władza totalitarna nie znosi sprzeciwu - http://www.slodkiflirt.pl/forum/t48346,419-lu%C5%BAne-pogaduchy.htm#p3487017).
Pomijając fakt że nie każdy na tym forum jest dzieciakiem, wiele osób jest starszych od niej, to niezależnie od wieku - jaki przykład taka postawa daje innym użytkownikom?
Straszy banami za błahostki (na “Anioły vs Demony”, w które nikt już nie gra prawie, podejrzewam że właśnie w powodu w jaki szorstki sposób je moderowała ostatnio), wprowadza niepotrzebny chaos (to jak zamknęła “Bany” - nagle, w zamieszaniu, nic nie wyjaśniając bogu ducha winnej większości użytkowników, naprawdę można to było zrobić w bez-konfliktowy, czytelny i grzeczny sposób), a co najważniejsze - wcale nie daje nikomu dobrego przykładu jak powinien zachowywać się użytkownik, nie budzi żadnej sympatii ani zaufania (w przeciwieństwie do pozostałych moderatorek).
Z jej postawy wylewa się pogarda dla innych, gdy na swoim profilu prosi o wyrozumiałość bo ma straszny grafik na studiach? Nie sądziłam że ona zna takie słowo jak “wyrozumiałość”.

Weronika Juszczyk
Autor petycji

#31

2015-11-08 14:56

To tak w sprawie tego bezsensownego straszenia banami. Ved wyraziła tylko swoje zdanie i ma do tego pełne prawo, ale najwidoczniej na tym forum nawet tego nie można, bo jak to już było powiedziane. Władza nie toleruje sprzeciwu.


Gość

#32

2015-11-08 15:29

Przepraszam bardzo, czyli nawet wyrażanie własnego zdania jest w jej oczach "przewinieniem"? Doprawdy żałosne. Tak na marginesie, są chętni, by podesłać link do petycji którejś z moderatorek, względnie administratorce? Czy czekamy do większej ilości podpisów? A może ktoś już się za to zabrał?

Weronika Juszczyk
Autor petycji

#33 Re:

2015-11-08 15:33

#32: -  

 A więc jeste autorem tej petycji i czekam jeszcze na większą liczbę podpisów i zbieram screeny z postów Geo w którejj zachowuje się wrednie i niepoprawnie tak jak ten screen, który wysłałam wyżej, bo w końcu jeśli będzie w stanie pokazać, że Geo nie nadaje się na moda mamy większe szanse, że ją zdejmą :)

Jeśli macie jakieś takie "dowody" wyślijcie je proszę przez SF(Nazywam się tam Karies). Na pewno pomoże mi to w argumentacji, którą wyślę do Moda, bo adminy mają zamknięte skrzynki.

Gość2

#34 znalazłam typowy post, końcówka interesująca (może trochę stare ale zawsze coś)

2015-11-08 15:38

Tak więc przeszukiwałam forum i natknęłam się na przykład na takowy wpis:


Gość

#35

2015-11-08 16:16

Głównym problemem Georginy jest to, że za każdym razem daje się wciągać w dyskusje z użytkownikami -jest konfliktowa- (co przeradza się zazwyczaj w nieprzyjemną rozmowę), a właśnie to powinno z góry ją przekreślić, gdy startowała na moderatorkę;/


Gość

#36

2015-11-08 16:51

Georginachan od początku nie nadawała się na moderatora.
Zanim nim została, postępowała na przekór zasadom panującym na sf, a mimo to, jej się upiekło.

Weronika Juszczyk
Autor petycji

#37

2015-11-08 18:43

Dla osób zaiteresowanych losem tej petycji.

Została ona wraz z argumantacją i poroma wypowiedziami Gerginy wysłana do Ruksona. Co będzie z nią dalej nie jestem w stanie powiedzieć, ale mam nadzieję, że zostanie rozpatrzona pozytywnie i Geo nie będzie już moderatorem, albo przynajmniej zmieni swoje zachowanie.

Shillo

#38 Re:

2015-11-08 19:21

#25: -  

 Bez wiedzy innych modów? A to ciekawe, że osoby postronne wiedzą, co się dzieje z naszą wiedzą a co bez :D


Gość

#39

2015-11-08 19:23

Właśnie w tej chwili miałam pisać co mają do powiedzenia na ten temat inne moderatorki.

Jak już tu jesteś shillo.. byłabyś w stanie odpowiedzieć.. czy mamy racje czy nie?

Shillo

#40

2015-11-08 19:38

Dziewuchy, ja powiem tak: Nie widzę sensu prania brudów publicznie, nie lubię tego, a takie zachowanie uważam po prostu za dziecinne i ponieżej poziomu (możecie to traktować jako osobistą uwagę, lub nie. Wedle uznania). Już kilka razy powtarzałam, że nie będę się wypowiadać na temat zachowania Geo, czy to każdej innej modki, bo nie jestem do tego w żaden sposób uprawniona, nie jestem niczyim adwokatem, a i z pewnością nie jestem osobą bezstronną.

Od siebie mogę powiedzieć tylko, że nikt nie jest święty, idealny i śnieżnobiały - każdy swoje za uszami ma, a jeszcze inaczej na to patrzą inni. Dla jednego coś jest pierdołą, a dla drugiego końcem świata. Trzeba tylko ochłonąć, policzyć do dziesięciu (czy tam stu, ile kto potrzebuje) i zastanowić się, czy strzelanie do muchy z armaty faktycznie jest dobrym rozwiązaniem, czy może jednak da się rozwiązać to inaczej, np. kapciem ;)

Rukson

#41

2015-11-08 19:57

Martwi mnie to, że głównie są tu rozstrząsane kwestie, które Geo zarówno skonsultowała z innymi modkami jak i zostały te sprawy wyjaśnione lub zaspokojone.
Nie chcę być odbierana jako "swój broni swego", jednak spór ten wydaje się co najmniej śmieszny i niepoważny. Wy odbieracie zachowanie Geo jako impretynenckie, z drugiej strony my tak odbieramy Wasze. 
Tak samo nie lubię wypominania przeszłości innych - jeśli w prawdziwym świecie istnieje coś takiego jak "przedawnienie sprawy" to po co to ciągle wspominać, kiedy to na dodatek osoba, której ta kwestia dotyczy odbyła swoją karę i ba, nawet pracuje w jakiś sposób jako stróż, widząc swój stary błąd? Zadośćuczynienie i te sprawy. 
Nie oceniam sposobu rozwiązywania spraw przez Geo ani tego, kto zawinił, kto nie - nie chcę, nie jestem od tego, ale zastanówcie się, czy nie wyolbrzymiacie wszystkiego za bardzo. 

(W tym momencie moja składnia umarła, proszę się tym nie przejmować, jestem od wczoraj bez snu)


Gość

#42

2015-11-08 20:33

Aha, okej, ale skoro całe forum skarży się, w zasadzie tylko na nią, to chyba faktycznie coś jest nie tak? 

Ale lepiej wmieść to pod dywan i udawać że nic wielkiego się nie dzieje.  Nie wiem czy wiecie, ale sporo użytkowników opuściło forum właśnie przez te inkwizycje Geo, dotyczące tak naprawdę niczego. Dla was może to i lepiej, ale czy tak naprawdę o to chodzi?


Gość

#43

2015-11-08 20:38

Czy Geo robi coś poza tym, że raz na jakiś czas wpada nie wiadomo skąd i przewraca forum do góry nogami strasząc boguducha winnych użytkowników? Bo chyba wiecie jak według większosci użytkowników brzmi odpowiedź.


Gość

#44

2015-11-08 21:31

Czyli mamy rozumieć, że Geo zostanie na swoim stanowisku i wciąż będzię się zachowywać jak królewna bezkarnie? Zwracamy się do moderacji bo nam źle, dużo osób widzi błędy Geo, ale nic z tym nie zrobią, bo zrozumiała swój błąd i zechciała stróżować, a fakt, że uważa się za niewiadomo kogo i jest arogancka w stosunku do innych urzytkowników to nic? Nie no, to forum schodzi na psy coraz bardziej C: 

 

Składnia poszła spać. 


Gość

#45

2015-11-08 21:35

Cóż, może nie miało to brzmieć jako "swój broni swego", ale ja właśnie tak to odebrałam. Jeśli petycję podpisała tylko pewna cząstka użytkowniczek, to najwyraźniej do reszty ów petycja jeszcze nie dotarła. Prawdopodobnie to wygląda teraz, jakbyśmy były złe o to, że ktokolwiek zwraca nam uwagę za przewinienia. Oczywiście, jeśli ktoś złamie regulamin, musi być ukarany - ale sposób, w jaki odnosi się do nas Geo, jest nieprzyjemny. Jasne, bo zamiast zwyczajnego "twój post jest niezgodny z regulaminem" lepiej zjechać kogoś, tak po prostu. O stanowisko moderatora ubiegać powinny się, myślę, osoby cierpliwe, żeby jakoś znieść całą "wesołą gromadę". Tymczasem Wy, drogie moderatorki, jeśli nas upominacie, to z umiarem i w taki sposób, że nikt nie czuje się pokrzywdzony. Wręcz przeciwnie jest z Georginą, a skoro tyle osób jest niezadowolonych z jej stanowiska, wypadałoby coś z tym zrobić.

Tadzio

#46 Re:

2015-11-08 21:40

#40: Shillo -  

 Zgadzam się (jak już napisałam wcześniej) z tym ze wywlekanie spraw z elitami jest przedawnione, ale nie chodzi też tylko o tamten incydent - na pewno tyle osób by się tu nie zebrało gdyby tylko o to chodziło.  Mi to wisi czy Geo będzie modem czy nie będzie - bo może być ktoś i jeszcze gorszy w jej miejsce, ale wielu użytkownikom wielokrotnie zaszła za skórę, widząc po dzisiejszym odzewie. To nie jest jednorazowa akcja w obronie konkretnej osoby w konkretnej sprzeczce, tylko ogól opinii zebranych przez dłuższy czas. To jest fakt, którego nie da się ignorować. Shillo, nikt nie chce strzelać z armaty, nikt nie chce iść jej ukrzyżować, nikt jej źle nie życzy, ale nie można zaprzeczyć że problem istnieje i dotyka całej społeczności.
Wiem że nie piszesz (piszecie, Rukson) że to zignorujecie, ale zdajecie się ku temu chylić.

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2015-11-08 21:50


Rukson

#48 Re: Re:

2015-11-09 07:15

#46: Tadzio - Re:  

 Nie staram się przed niczym uchylić, bo to, co musi być przekazane wyżej zostaje przekazane wyżej.
Staram się zrozumieć zarówno jedną jak i drugą stronę, ale nie jestem od oceniania, kto tę rację ma. 


Gość

#49

2015-11-09 15:29

Pozostaje mieć  nadzieję, że Magda będzie rozsądna i coś tym zrobi. Większość forum jest niezadowolona z totalitarnych wrecz rzadów G. niekiedy do tego stopnia, że rezygnują z forumowania, a co za tym idzie również  z gry (mało kto jest na syfie dla niej samej), zakładają własne platformy- ja jestem tego przykladem. Szczerze dziwi mnie, że jeszcze nic z tym nie zrobiono. 

Violettelle

#50 Dowody

2015-11-09 19:40