Zagospodarowanie terenu ośrodka stawu górnego na MotoWeekend


Gość

/ #3

2016-06-22 20:55

Jeśli to prawda i ktokolwiek zabrania zagospodarowania stawu górnego pod imprezę powinien złożyć wypowiedzenie, czy ktoś tak mądry sądzi iż impreza na 3-4 tyś osób zakończy sie o 21 ? i chociaż by miejscowi nie będą chcieli bawić się dalej ?? 
Więcej szkód mogą narobić miejscowi chuligani na tygodniu niż podczas takiej imprezy, mało tego imprezy strzeżonej przez konkretną ochronę! 
Opamiętajcie się ludzie bo strzelacie sobie w kolano, raz w roku Pionki - o których nigdy wcześniej nie słyszałem(aż do 1 edycji MotoWeekendu), stają się pępkiem Mazowsza ! nie psujcie tego! dajcie grupie BmWra wolną rękę ludzie wiedzą co robią ! 
Dawid wkłada w to swój praktycznie cały czas wolny, a także prywatne środki finansowe, zainteresowanie impreza sięga5 tyś a wy chcecie to najprościej w świecie mówiąc, SPIERDOLIĆ ! 
Jeszcze pamietam jak rok temu rozmawiałem z organizatorami na after party i zazdrosciłem władz i wsparcia, teraz widze że nie ma czego.... a ludzie na stołkach nie wiedza jak ta impreza promuje to małe miasto !