Zagospodarowanie terenu ośrodka stawu górnego na MotoWeekend

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji Zagospodarowanie terenu ośrodka stawu górnego na MotoWeekend


Gość

#1

2016-06-22 12:45

Petycję podpisałem, ponieważ brakuje takich imprez w okolicy. Natomiast jak już coś jest organizowane to większość ludzi działa przeciw tym, którzy chcą zrobić coś dla ludzi, którzy "siedzą w temacie".

Gość

#2

2016-06-22 18:19

CHORE ! byłam w tamtym roku cały klimat tej imprezy to własnie ten staw, kto zarządza tym stawem ? jakiś idiota ?

Gość

#3

2016-06-22 20:55

Jeśli to prawda i ktokolwiek zabrania zagospodarowania stawu górnego pod imprezę powinien złożyć wypowiedzenie, czy ktoś tak mądry sądzi iż impreza na 3-4 tyś osób zakończy sie o 21 ? i chociaż by miejscowi nie będą chcieli bawić się dalej ?? 
Więcej szkód mogą narobić miejscowi chuligani na tygodniu niż podczas takiej imprezy, mało tego imprezy strzeżonej przez konkretną ochronę! 
Opamiętajcie się ludzie bo strzelacie sobie w kolano, raz w roku Pionki - o których nigdy wcześniej nie słyszałem(aż do 1 edycji MotoWeekendu), stają się pępkiem Mazowsza ! nie psujcie tego! dajcie grupie BmWra wolną rękę ludzie wiedzą co robią ! 
Dawid wkłada w to swój praktycznie cały czas wolny, a także prywatne środki finansowe, zainteresowanie impreza sięga5 tyś a wy chcecie to najprościej w świecie mówiąc, SPIERDOLIĆ ! 
Jeszcze pamietam jak rok temu rozmawiałem z organizatorami na after party i zazdrosciłem władz i wsparcia, teraz widze że nie ma czego.... a ludzie na stołkach nie wiedza jak ta impreza promuje to małe miasto ! 


Gość

#4

2016-06-23 05:33

Jadę na ta imprezę ponad 300 km bo warto ! Takich imprez w Polsce jest tak mało ze można je wyliczyć na palcach jednej ręki ! Mnóstwo atrakcji w jednym przyjemnym miejscu, a oni chcą wam to popsuć? Skandal! Idźcie z tym do jakiś lokalnych mediów.
Jeśli coś sie modernizuje, buduje to dla użytku ludzi a nie po to aby zamknąć i na to patrzeć.

Gość

#5

2016-06-25 08:36

Bo powinny być w pionkach jakieś imprezy dla młodzieży . !!! Młodzież sama robi imprezę wiec dajcie pozwolenie , każdy był młody i miał swoje zamiłowanie .