Muzykowanie na Rynku Głównym w Krakowie


Gość

/ #18

2016-10-09 21:54

Jestem wprost zauroczona talentem muzycznym wielkiego Artysty Muzyka Roberta Pieculewicza.Jest on niedocenionym skarbem tak i narodowym jak i samego miasta Krakowa.Dziwi mnie fakt,ze tak bardzo utrudnia mu sie fakt muzykowania na najslawniejszym na swiecie Rynku Krakowskim,ktory odwiedza rocznie tysiace turystow,a w tym rowniez zagranicznych.Robert Pieculewicz jest wielka postacia duma naszego polskiego zycia muzycznego i jestem calkowicie za tym aby wladze miasta Krakowa umozliwily mu muzykowanie na Rynku Krakowskim,jednoczesnie pomagajac mu rozwijac jego dzialalnosc muzyczna i artystyczna,nie wykluczajac przeroznych wydarzen artystycznych zwiazanych z jego muzykowaniem jak i rowniez jego muzycznej dzialalnosci,ktora moglaby takze wesprzec cele charytatywne.Jest to czlowiek o bardzo szlachetnej osobowosci,dajacy z siebie wszystko co czlowiek najpiekniejszego moze dac drugiemu czlowiekowi,zarowno i otoczeniu w ktorym zyje i dziala,a wiec tym bardziej wladze miasta Krakowa powinny pojsc mu na reke i wrecz wspierac jego muzyczne dzialania i takze w dobrym celu.Robert Pieculewicz jest zywa wizytowka miasta Krakowa i jest juz trwale zapisany w historie tego pieknego miasta,kolebki Krolow polskich i wszelkiego zycia artystycznego,muzycznego i malarskiego trwajacego od wielu wiekow.Wladze miasta Krakowa powinny Roberta Pieculewicza wyroznic nagroda i docenic go jako wspolczesnego Artyste muzyka,ktorego imie powinno byc na trwale wpisane na jednej ze slynnych scian Krakowskiego Rynku.Robert Pieculewicz jest osoba bardzo komunikatywna,a wiec mysle,ze wszelkie negocjacje wladz miasta Krakowa z tym wybitnym muzykiem zostana zakonczone pozytywnie i produktywnie oraz z usmiechem na twarzy i z ogromna wdziecznoscia dla samego wielkiego polskiego Artysty Muzyka Roberta Pieculewicza.Podpisuje sie pod tym komentarzem moim imieniem i nazwiskiem-Jolanta Podkul z Franklin Park,IL UNITED STATES.