PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Teresa Wojda

/ #811 Re: Petycja, jak już tu wcześniej na forum pisałam została natychmiast zgłoszona do RPO

2011-12-03 20:45

#810: Teresa Wojda - Petycja, jak już tu wcześniej na forum pisałam została natychmiast zgłoszona do RPO

Usilnie prosiłam,aby ze względu na wagę spraw i termin wejścia w życie Rzecznik zajął się poza kolejnością.

Chciałam osobiście przekonywać Panią Rzecznik Praw Obywatelskich jak i telefonicznie,lecz stwierdzono że nie ma takich możliwości.Pani Rzecznik nikogo nie przyjmuje. Nawet uzasadniano, że z powodu, że jest zaprzysiężona. Nie kryłam swego oburzenia, pytając m.in. to wobec tego czyim jest Rzecznikiem jak nie obywateli?


Nadmieniam,ze jako Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi we współpracy z innymi inicjatywami, organizacjami nie ograniczamy się w działaniach ,wystąpieniach w tej kwestii i innych zagrożeń , tylko do wniosku do Rzecznika Praw Obywatelskich.
Petycja ta wysłana została m.in. do Kancelarii Prezydenta, Kancelarii Premiera.
Do dziś żadnej reakcji.


Atak ze strony twórców tej zdradzieckiej ustawy pod różnymi wpisami, bardzo mocno i boleśnie narusza dobra osobiste autorek i wielu innych osób tu komentujących przeciwników nowego prawa gig.

Świadczy nie tylko żle o kulturze osobistej twórców tej ustawy lecz i o złych i niecnych zamiarach jakie powzięli tworząc tak pokrętne prawo pod dyktando globalnych koncernów wydobywczych,których zła, ludobójcza sława jest szeroko udokumentowana w świecie.


Ta petycja i to forum dowodzi, że już nie powiódł się zamiar wprowadzenia cichaczem ,podstępnie nowego prawa górniczego!!! POLSKA BUDZI SIĘ , POLACY BUDZĄ SIĘ !!! Uśpiony naród przeciera oczy ze zdumienia, jak podłe i nikczemne są zamiary.

Jeszcze ustawa Pgig nie obowiązuje a już zuchwale sobie poczynają OBCY wobec Polaków jak np: na Kaszubach.