PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

ptasiek

/ #835 Re: Słusznie :"Panie Jezierski na kolana przed NARODEM ....."

2011-12-04 23:05

#833: - Słusznie :"Panie Jezierski na kolana przed NARODEM ....."

Widzisz Pan w dzisiejszym świecie nie dyskutuję się ze świrami, którzy nie potrafią tej dyskusji podjąć, po prostu dzieci i ryby głosu nie mają, jak zechce Pan przedstawić, którykolwiek z art. ustawy z PGG na potwierdzenie tego co Pan piszesz lub napisać coś związanego z temantem, chętnie podejme dyskusję. Czemu mnie to nie dziwi "z takimi sie nie dyskutuje" to dziwicie się, że z wami nikt nie chce podjąć dyskusji?

ps. jeżeli chcesz coś napisac do pana jezierskiego to nie ten adres, gwarantuje ci że on tych wierszyków modlitw i różańców by nie czytał nie wiem ja to czytam ale w pewnym sensie bawi mnie to i rozśmiesza, ale coraz bardziej mnie martwi jak ludzie mogą się dać zmanipulować jednemu człowiekowi i jednemu filmowi i nie potrafią nawet sprawdzić jakichkolwiek danych samemu, a przyjmują to co pokazali na youtubie za objawioną prawdę  i każdy fakt niezgodny z ich założeniem odrzucają, co gorsza fakty niezgodne z teorią potrafią - ze swojej własnej niewiedzy - przedstawić jako dowód na poparcie ich założeń. - patrz to forum