PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

alternauta

/ #872 Do kol.Ptaśka

2011-12-05 17:14

Do kol.Ptaśka!
Chciałbym się odnieść do dotychczasowy wypowiedzi kol.Ptaśka, szczególnie pod moim adresem.
Zarzucasz mi ,że nie czytam wypowiedzi,a mam wrażenie ,że czytasz wypowiedzi innych tak nie do końca dokładnie.
Ja nie pisałem, ze istnieje dyskusja pomiędzy fachowcami -tylko jest umowny podział dyskutantów na fachowców i innych, nie znających branży Gi G.Ponadto zarzucasz mi manipulację -na czym ona polega, w swojej wypowiedzi przedstawiłem fakty z naszej historii z ostatnich 20-lat.Czy coś jest nieprawdą? Mam wrażenie, ze swoimi wypowiedziami sam wmanipulowałeś się, robiąc wrażenie, że reprezentujesz interesy określonej grupy "elity" władzy, która ma na celu tylko własny, prywatny interes.Wypowiedzi większości dyskutantów cechuje troska o losy Ojczyzny, lęk o przyszłość.Nie są oni lobbystami żadnej , obcej grupy interesów.
A Twoje wypowiedzi robią takie wrażenie... W obecnej sytuacji w Europie (kryzys Euro, itd) nie powinniśmy się skłócać, tak podzielonych łatwo zdominować i złamać.Zobacz tylko przykład Islandii, który (nie przypadkiem) przedstawiłem w poprzednim poście.Mam pytania retoryczne, czy w przypadku Polski nasi podzieleni i skłóceni obywatele mieliby odwagę tak postąpić w celu ratowania siebie i kraju?
Czy znów mi zarzucisz manipulację?