PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

ptasiek

/ #981 Re: Może zatem podam kilka przykładów i proszę mi wyjaśnić

2011-12-07 12:58

#976: mocnynarek ! - Może zatem podam kilka przykładów i proszę mi wyjaśnić

wystarczy, że wspominasz pan w kontekście o uranie - mam panu tłumacztyć jak ludzki mózg kojarzy? Czy się szanowny Pan sam domyślisz

tło promieniowania ma tyle wspólnego, że w miejscu gdzie uran występuje promieniowanie naturalne jest wyższe i nie rozumiem pańskiego nagłego strachu

"Na te badania koncesji się chyba nie udziela (w temacie tej Ustawy) na pewno zaś bardzo przydałyby się w pewnych rejonach ( z innych ustaw). Koncesja o której wspomniałem dotyczy badań wymagających wykonania odwiertów."

Mogłby Pan jaśniej czy się Pan już w swoim wywodzie zapętlił - to udziela się tej koncesji czy nie??

tak pdsycasz strach i nawet nie cytujesz dokładnie decyzji środowiskowej tylko używasz zwrotów wywołujących negatywne skojarzenia

"większość Polaków, ze zrozumiałych względów interesuje sprawa gazu łupkowego (nie trzeba nawet znać mapy geologicznej kraju, wystarczy gimnazjum, a niektórym podstawówka), ale ta Ustawa nie nazywa się "GAZOWA", prawda?"

prawda ustawa się nie nazywa gazowa jednak jak pan stwierdzasz większość Polaków interesuje sprawa gazu łupkowego - więc ja pytam po co ten uran według szanownego Pana?