PETYCJA DO PREZYDENTA I RADY MIASTA ST. WARSZAWY z żądaniem obniżenia drastycznych podwyżek cen na wywóz śmieci i sposobu naliczania opłat, które mają wejść w życie od marca 2020 r.


Gość

/ #13 Re: Re:

2020-04-15 11:11

#5: Robert - Re:  

w moim bloku jest ponad 100 mieszkań. ciężko wyobrazić sobie, by jakaś firma wyprodukowała specjalnie dla mnie worki z indywidualnym numerem, to samo dla sąsiadów, a potem zrobiła to samo dla setek tysięcy mieszkańców i jeszcze do tego dostarczyłaby je nam indywidualnie. gdy mi się skończą, musiałbym je zamawiać, płacić za dostawę, czekać nie wiadomo ile na kuriera itd... każdy z nas posiada dokument osobisty, którym się legitymuje. to powinno w zupełności wystarczyć! poza tym to nie wioska z 50 domami gdzie śmieci odbiera się raz, dwa razy w miesiącu i można łatwo skontrolować kto jak i czego się pozbywa, w mieście trzeba się nastawić na "masowe" rozwiązanie. wystarczyłoby takie miejsca zorganizować w bliskich okolicach dużych sklepów, po drodze na zakupy pozbywalibyśmy się śmieci. a gdyby można w nich dokonywać płatności nikt nie musiałby się nawet "legitymować", bo nikogo nie interesowałoby moje nazwisko tylko to, że od razu zapłaciłem należność.




Płatne ogłoszenie

petycja zostanie rozreklamowana wśród 3000 os.

Dowiedz się więcej...