Apel do Posłów na Sejm RP
Marcus |
/ #115 Re: Dalej naiwni?2012-10-21 15:03#114: Nasze Mieszkania - Dalej naiwni? Panie Jarku! Czy Pan napewno umie czytać z zrozumieniem?! Jeżeli tak, to proszę jeszcze raz przeczytać nasz apel, a szczególnie jego punkt pierwszy i zastanowić się o czym w nim jest mowa. Czy WSZYSTKIE DODANE PUNKTY, to rzeczywiście "bezkrytyczne" popieranie projektu Pani Poseł?! "Dla mnie pocieszające jest, że tak mało spółdzielców dało się złapać na apel o bezkrytyczne popieranie pomysłów L. Staroń. Bo 429 podpisów pod tym apelem na dzień dzisiejszy to znacznie mniej niż pod petycją w sprawie mieszkań zakładowych " - a tutaj to już przerósł Pan wszelkie wyobrażenia o tym z czego możemy się cieszyć! Prezunie tylko zacierają ręce czytając Pana pisania. A jeżeli chodzi o opracowanie nowej ustawy o SM, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyście ją Pan z gronem znajomych opracowali, a my obiecujemy ją poprzeć i promować, inaczej niż Pan to czyni w stosunku do Apelu do posłów. Nawet będziemy z wszystkich sił dążyć do tego, aby udało się Panu zebrać wymaganą liczbę podpisów, czy to pod projektem społecznym, czy jako inicjatywa posłów. |
|
Poprawa prawa! Nieuczciwym najemcom mówimy Nie
Petycja dotycząca wyboru pełnomocnika ds.Osób z Niepełnosprawnościami w nowym rządzie
DELEGALIZACJA PiS – podpisz obywatelski projekt ustawy! Powiedz NIE Kaczyńskiemu i partii Ziobry | checkPRESS.pl
OTWARTY LIST DO PREZYDENTA DONALDA J. TRUMPA
Ustanowienie dnia 22 września Dniem Pamięci o Zagładzie Osób z Zaburzeniami Psychicznymi na terenach okupowanej Polski podczas II wojny światowej
NIE farmom fotowoltaicznym w okolicy Źródeł Łyny #RatujmyŁynę
Apel o kontynuację budowy CPK
Wniosek o postawienie Premiera Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu
APEL O WSPARCIE DLA MEDYCYNY NATURALNEJ I ZIELARSTWA
NIE dla wyburzenia "Pałacyku pod Pszczółką" w Limanowej
POMÓŻ NAM URATOWAĆ BIAŁY BUDYNEK !
#RatujmyFyrtel
Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?
Milczenie nie powoduje zmiany. Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo? Zapoczątkuj ruch społeczny, tworząc petycję.
Stwórz własną petycjęInne petycje, które mogą cię zainteresować
Stop przemocy wobec medyków - medyczna niebieska karta, rejestr agresywnych pacjentów teraz!
10241 Utworzone: 2025-04-29
#RatujmyFyrtel
2224 Utworzone: 2025-04-30
STOP dla lokalizacji kamieniołomu Jurczyce w Krainie Wygasłych Wulkanów
3170 Utworzone: 2025-03-18
Petycja dotycząca usunięcia ogrodzenia oddzielającego osiedla Dywizjonu 303 i Orlińskiego
90 Utworzone: 2025-05-01
Przedszkola Publiczne Zagrożone
4573 Utworzone: 2024-11-18
Apel do Pani Prezydent Aleksandry Kosiorek o uniemożliwienie zabudowy zielonych i leśnych terenów przy ulicach Bosmańskiej i Śmidowicza oraz wprowadzenie konkretnych zmian do MPZP dzielnicy Oksywie.
366 Utworzone: 2025-04-16
Wprowadzenie zajęć z gier planszowych do szkół – myślę, gram, rozwijam się!
36 Utworzone: 2025-05-01
Petycja w sprawie wyznaczenia nocnego dyżuru apteki w Płocku
199 Utworzone: 2025-04-05
Sprzeciw wobec projektu utworzenia Centrum Integracji Cudzoziemców w Toruniu.
2427 Utworzone: 2025-03-04
Petycja o odwołanie Pawła Grzesiowskiego ze stanowiska Głównego Inspektora Sanitarnego
34825 Utworzone: 2024-06-26
List otwarty w sprawie incydentu przy miejscu pamięci na pograniczu polsko-ukraińskim
23 Utworzone: 2025-05-01
Podwyżka dla pracownikow ORDERPICKER/ Bigger pay rise for ORDERPICKER
343 Utworzone: 2025-04-15
Wycofanie Mobilis z obsługi linii 143
76 Utworzone: 2025-04-29
Petycja mieszkańców ws. zatrzymania likwidacji miejsc parkingowych przy ul. Długiej
334 Utworzone: 2025-04-16
Petycja do Prezydenta Miasta Biała Podlaska o usunięcie flagi Ukrainy z budynku urzędu
197 Utworzone: 2024-11-23
Petycja w sprawie zapewnienia rodzicom dzieci hospitalizowanych w oddziałach intensywnej terapii całodobowego towarzyszenia rodzica.
65209 Utworzone: 2025-02-13
Petycja w sprawie pozostawienia mgr inż. Adama Różyckiego na stanowisku w Biurze Obsługi Studentów Wydziału Psychologii UKW
178 Utworzone: 2025-04-30
Zniesienie obowiązkowej matury z matematyki.
22995 Utworzone: 2025-01-05
ZBIGNIEW "SZUBA" SZUBERT - Petycja o Skargę Nadzwyczajną
4127 Utworzone: 2021-01-26
List Otwarty do Ministerstwa Sprawiedliwości o ustanowienie przedstawiciela prawnego dla "niewidzialnych dzieci"
389 Utworzone: 2025-04-18