ONE DIRECTION IN POLAND 2014/2015

Quoted post

M

#252 Wiem o co chodzi. ;)) Jednak każdy ma prawo zobaczyc swojego idola na żywo, nie sądzisRe: Powodzenia

2013-09-25 10:32

#251: BOŻECHROŃPRZEDGIMBAMI - Powodzenia

Wiem o co chodzi. ;)) Jednak każdy ma prawo zobaczyc swojego idola na żywo, nie sądzisz? Nie rozumiem hejtowania artystów i tym bardziej ich fanów(!) Żyjemy w wolnym kraju, tak? więc mamy prawo słuchac kogo chcemy. I wypraszam sobie słowo "gimb" w moja stronę i w stronę innych!

Odpowiedzi

BOŻECHROŃPRZEDGIMBAMI

#255 Re: Wiem o co chodzi. ;)) Jednak każdy ma prawo zobaczyc swojego idola na żywo, nie sądzisRe: Powodz

2013-09-25 20:26:35

#252: M - Wiem o co chodzi. ;)) Jednak każdy ma prawo zobaczyc swojego idola na żywo, nie sądzisRe: Powodzenia

Sznuje Cię i dziękuje za opowiedź ale powiedz mi naprawde 90% osób w polsce słuchających 1D to dziewczyny w wieku 10-13 lat więc mi słowo gimb jaknajbardziej pasuje , jesli chodzi o wolny kraj to prosze bardzo ale jaracie się nimi jak dzikie kuny choć tak naprawde jakby przyjechali to tylko 10% osób na koncercie dostanie autograf. Błagam  ludzie odrobina realizmu pozatym to polska wiec naglosnienia jedne z najgorszych na swiecie marnowanie pieniędzy i złudne marzenia . A znając życie chodzisz do gimnazjum xD I powiem że hejtować to nie zhejtowałam ich po prostu nie moje klimaty ale jak jaraja was pedałki którzy na was nawet nie spojrzą to naprawde życze powodzenia ;D wyprzedzając twoją odpowiedz jaram sie muzyka SOADu nie artystami (ponieważ wszyscy mają rodziny ) nie pedałkami a jak Tobie również imponuje muzyka to kup płytę i sobie ją puść dziękuje za uwage ;D