Chcemy więcej meczów Plusligii na Polsacie Sport

Quoted post

KibicJW

#3 Pomyśl, zanim napiszesz.

2013-10-14 20:42

Cieszcie się, że Polsat w ogóle transmitował 2 mecze, bo równie dobrze mogło nie być żadnej transmisji. Dlaczego mecze Resovia - BBTS i ZAKSA - Czarni były transmitowane? Odpowiedź jest prosta. Po to by kibice, którzy nie mieli przyjemności oglądać poczynań I ligi, a w tym Bielska i Radomia, mogli sobie zobaczyć jak grają beniaminkowie ekstraklasy i mieli choć trochę pojęcia jak ich gra wygląda. Niespodzianki nie było? No tak, przecież to było do przewidzenia, że Mistrz Polski wygrał pierwszego seta na przewagi i to z niemałymi problemami z podkreślam OSTATNIĄ drużyną w tabeli. Owszem, Polsat reklamuje się jako stacja siatkarska, ale chyba ta reklama nie polega tylko na męskiej siatkówce, nieprawdaż? Mecze Orlenligi również są transmitowane, a z tego co pamiętam to Orlenliga to też siatkówka, tylko że w wydaniu żeńskim. Zorganizowanie dwóch ekip z pewnością będzie łatwe! Przecież jaki problem jest w jeden dzień przejechać z np. Jastrzębia do Olsztyna? Żaden! Do tego pomyślcie sobie, że i tak mnóstwo ekip jet porozsyłane po Polsce, bo tak jak wspomniałem - jest jeszcze liga damska. Tak dla uściślenia, to wciśnięcie transmisji tych CZTERECH meczów jest niemożliwe, bo Polsat pokazuje również Orlen Ligę, KMŚ kobiet, Tenis ziemny - Turniej ATP Masters, Piłkę nożna - liga rosyjska, eliminacje do MŚ, Plażówka - zawody World Tour w Brazylii, Formuła 1 - Grand Prix Japonii, Motocyklowe Mistrzostwa Świata, Koszykówka - Tauron Basket, PGNiG Liga, także naprawdę jest napięty plan transmisji. + Dojdą mecze Ligi Mistrzów i Mistrzyń i nie wiem gdzie to wytransmitują, bo na pewno nie na tych trzech stacjach (Polsat Sport, Extra i News).

Odpowiedzi

matteo

#5 Re: Pomyśl, zanim napiszesz.

2013-10-14 20:51:10

#3: KibicJW - Pomyśl, zanim napiszesz.

Niby jest tego dużo, jednak to wcale nie jest tak. Bo co raz częściej na tych programach (równiez na Polsacie Sport) są powtórki, po prostu.

Mam nadzieję, że to się uda, bo to jest chore że nie ma ciekawych meczów w TV, tylko te, których wyniki są łatwe do przewidzenia. Jako kibic Skry, czekam też na mecz tej druzyny, a chyba się na to nie zanosi! A żeby pojechać do Bełchatowa to mam trochę daleko, więc chętnie obejrzałbym sobie mecz w TV, ale nie, bo lepsze są powtórki boksu czy meczów kopaczy.