Ogólnopolska petycja o wprowadzenie wędkarstwa sportowego (PZW)

Quoted post

mm

#23

2014-01-03 19:37

W d..pie byliście i g..wno  wiecie. W całej Europie ludzie idą na ryby, łowią i sobie zabierają do jedzenia. Byłem we Francji, Włoszech i Angli. Są tam NIELICZNE łowiska prywatne, gdzie się ryby wypuszcza, ale są też związkowe gdzie jak chcesz to zabierasz i sobie zjadasz. Tylko matoły co ze swojej wioski nigdy nie wyjechali myślą, że za granicą to wszyscy wypuszczają wszystkie ryby. Czy zabierasz czy wypuszczasz to zależy od tego jakim jesteś wędkarzem. Jak chcecie mieć duże ryby i takie łowić to trzeba wprowadzić odpowiednie limity i górne wymiary. ALE MATOŁY NAJPIERW TRZEBA POWOŁAĆ 10.000 STRAŻNIKÓW PSR DO PILNOWANIA, BO TAK TO SOBIE MOŻECIE UCHWALIĆ KAŻDY PRZEPIS I G...WNO Z TEGO BĘDZIE. SAYONARA LESZCZE

Odpowiedzi

przemek

#30 Re:

2014-01-04 13:36:36

#23: mm -

Chłopcze, w dupie byłeś i gówno widziałeś. A jak widziałeś to nie zagłębiałeś sie zbytnio w powody, dla których w innych krajach europy zabiera się ryby. Gdzieniegdzie zabieranie ryb jest nawet wskazane albo jest nakaz zabierania ryb, lecz łowiska te są tak przesycone ze względu na ogromny rybostan, że jest to kompletnie uzasadnione.


Gość

#53 Re: spiner

2014-01-05 16:57:51

#23: mm -

popieram cię, masz racje powołać więcej strażników i wprowadzić widełki wymiarowe. Ja w tamtym roku byłem na rybach ponad 60 razy i nikt mnie nie kontrolował, a uczęszczałem na wody otwarte gdzie wcześniej kontrole były częste

 

ziuch

#56 Re:

2014-01-05 23:08:53

#23: mm -

jakim jestes matołem

klemens

#167 Re:

2014-01-22 22:58:38

#23: mm -

Ludzie co się tak pieklicie i licytujecie! Ocknijcie się! Ze wzgledu na to, jak byście postrzegali wędkarstwo w Polsce , czy sportowe , czy amatorskie , czy hobbystyczne , czy zawodowe ect. Żeby jakikolwiek projekt ujrzał światło dzienne i został wdrożony w życie , to przede wszystkim trzeba zmienić władze PZW , która nadal pokutuje starym PRL-skim myśleniem. Obecni działacze , to nomen omen jak struktury PZPN , nie dopuszczają młodych ludzi z pewną wizją na wędkarstwo godne XXI w. A ich przewodnim mottem jest notoryczna pieśń płynąca po wodzie " najlepiej tkwić w kazamatach i brać apanaże ".

złów i zjedz

#170 Re:

2014-01-28 22:09:40

#23: mm -

i w zupełności popieram kolegę !!!!!

... a może wprowadżmy zasadę "złów i zjedz", bo jak łowisz dla sportu tzn,że jestes pierd... sadysta, który lubi dominować nad słabszym stworzeniem dla zabawy...