NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka
Quoted post
Kali |
#50 Re: Re: Re:2014-05-21 10:03viki, któredy dojeżdzasz do pracy ? Nie pod oknami setek mieszkań i co z tego. Czy ktoś z tych ludzi zakładał, że ruch im wzrośnie kilkunastokrotnie. Też mogą protestować blokować wprowadzać ANARHIE! Mi bardzo zależy na WOW bo w ten sposób oszczęzdzałbym pieniadze i czas. Sorry ale cyniczna to jesteś TY. Popełniłeś bład jak wielu (także i moich) znajomych kupując tu mieszkanie i nie sprawdzając planu zagospodarowania przestrzennego. DROGA W OBECNYM PRZEBIEGU ISTNIEJE OD PONAD 10 LAT ! Bład popełniłaś TY i to Ty masz z tego powodu ponosić konsekwencji nie JA. Chcesz świetego spokoju wyprowadź sie w Bieszczady!
|
Odpowiedzi
mieszkanka |
#54 Re: Re: Re: Re:2014-05-22 06:14:28Obwodnica umiejscowiona w wariancie przechodzącym przez środek osiedli, bez połączenia z Radosną w żaden sposób nie odciąży ruchu lokalnego, więc nie wiem, jakie pieniądze i czas chcesz zaoszczędzać (może stojąc w korku na zapchanym rondzie koło Auchan??). Wygląda na to, że zaślepia cię chęć zrobienia na złość mieszkańcom Wysokiej (nie Wesołej) i wyłączyłeś całkowicie logiczne myślenie. Jakaś tam droga była sto lat temu w jakimś tam planie. No i co z tego? Zapominasz, że plany są po to, żeby je dostosowywać do zmieniającej się rzeczywistości, a ta w ciągu ostatnich lat zmieniła się diametralnie. Swoją drogą masz niekompletną wiedzę, bo w planie z tej drogi były zjazdy na osiedla. Jak możemy więc mówić o obwodnicy, z której zjeżdża się na osiedla? Następnym razem zanim zacznisz bić pianę, sprawdź dobrze fakty. Zaoszczędzisz czas sobie i innym, a o to przecież ci chodzi;-) |
DELEGALIZACJA PiS – podpisz obywatelski projekt ustawy! Powiedz NIE Kaczyńskiemu i partii Ziobry | checkPRESS.pl
OTWARTY LIST DO PREZYDENTA DONALDA J. TRUMPA
Wniosek o postawienie Premiera Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu
APEL O WSPARCIE DLA MEDYCYNY NATURALNEJ I ZIELARSTWA
NIE dla wyburzenia "Pałacyku pod Pszczółką" w Limanowej
Poprawa prawa! Nieuczciwym najemcom mówimy Nie
Petycja dotycząca wyboru pełnomocnika ds.Osób z Niepełnosprawnościami w nowym rządzie
Ustanowienie dnia 22 września Dniem Pamięci o Zagładzie Osób z Zaburzeniami Psychicznymi na terenach okupowanej Polski podczas II wojny światowej
POMÓŻ NAM URATOWAĆ BIAŁY BUDYNEK !
#RatujmyFyrtel
NIE farmom fotowoltaicznym w okolicy Źródeł Łyny #RatujmyŁynę
Apel o kontynuację budowy CPK
Czy jest jakaś rzecz, którą pragniesz zmienić?
Milczenie nie powoduje zmiany. Autor tej petycji zajął stanowisko i podjął działanie. Zrobisz to samo? Zapoczątkuj ruch społeczny, tworząc petycję.
Stwórz własną petycjęInne petycje, które mogą cię zainteresować
#RatujmyFyrtel
3681 Utworzone: 2025-04-30
Apel do Pani Prezydent Aleksandry Kosiorek o uniemożliwienie zabudowy zielonych i leśnych terenów przy ulicach Bosmańskiej i Śmidowicza oraz wprowadzenie konkretnych zmian do MPZP dzielnicy Oksywie.
813 Utworzone: 2025-04-16
Stop przemocy wobec medyków - medyczna niebieska karta, rejestr agresywnych pacjentów teraz!
11665 Utworzone: 2025-04-29
Petycja przeciwko wycince alei wiązów i klonów na ul. Wojska Polskiego
609 Utworzone: 2025-05-03
IŁAWA SPARALIŻOWANA. GMINA BISKUPIEC PRZECIETA. TAK KONSULTACJI STOP DECYZJI GDDKiA!
114 Utworzone: 2025-05-05
Petycja dotycząca usunięcia ogrodzenia oddzielającego osiedla Dywizjonu 303 i Orlińskiego
289 Utworzone: 2025-05-01
Petycja w sprawie objęcia ochroną Stawów Podgórzyńskich
368 Utworzone: 2025-05-03
Przedszkola Publiczne Zagrożone
4913 Utworzone: 2024-11-18
Protest przeciwko planom wycinki lasów na Lublinku w Łodzi, co umożliwia przyjęty mpzp
1993 Utworzone: 2025-04-10
Wprowadzenie dyżurów nocnych Straży Miejskiej w Łomiankach
80 Utworzone: 2025-05-03
Petycja w sprawie zapewnienia rodzicom dzieci hospitalizowanych w oddziałach intensywnej terapii całodobowego towarzyszenia rodzica.
65564 Utworzone: 2025-02-13
Nie dla teologa jako przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie
204 Utworzone: 2025-04-21
Zakaz Kolców
879 Utworzone: 2024-03-15
Wprowadzenie zajęć z gier planszowych do szkół – myślę, gram, rozwijam się!
94 Utworzone: 2025-05-01
List otwarty w sprawie incydentu przy miejscu pamięci na pograniczu polsko-ukraińskim
349 Utworzone: 2025-05-01
Poszerzenie rozkładu jazdy MZK do Barczygłowa
202 Utworzone: 2024-08-25
Petycja o przywrócenie pociągu relacji Kraków Główny - Łódź Fabryczna (Reymont) przez Koniecpol
169 Utworzone: 2025-03-20
Sprzeciw wobec projektu utworzenia Centrum Integracji Cudzoziemców w Toruniu.
2483 Utworzone: 2025-03-04
Petycja o odwołanie Pawła Grzesiowskiego ze stanowiska Głównego Inspektora Sanitarnego
34858 Utworzone: 2024-06-26
Petycja w sprawie wyznaczenia nocnego dyżuru apteki w Płocku
240 Utworzone: 2025-04-05