NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

Quoted post

mieszkanka

#54 Re: Re: Re: Re:

2014-05-22 06:14

#50: Kali - Re: Re: Re:

Obwodnica umiejscowiona w wariancie przechodzącym przez środek osiedli, bez połączenia z Radosną w żaden sposób nie odciąży ruchu lokalnego, więc nie wiem, jakie pieniądze i czas chcesz zaoszczędzać (może stojąc w korku na zapchanym rondzie koło Auchan??). Wygląda na to, że zaślepia cię chęć zrobienia na złość mieszkańcom Wysokiej (nie Wesołej) i wyłączyłeś całkowicie logiczne myślenie. Jakaś tam droga była sto lat temu w jakimś tam planie. No i co z tego? Zapominasz, że plany są po to, żeby je dostosowywać do zmieniającej się rzeczywistości, a ta w ciągu ostatnich lat zmieniła się diametralnie.

Swoją drogą masz niekompletną wiedzę, bo w planie z tej drogi były zjazdy na osiedla. Jak możemy więc mówić o obwodnicy, z której zjeżdża się na osiedla? Następnym razem zanim zacznisz bić pianę, sprawdź dobrze fakty. Zaoszczędzisz czas sobie i innym, a o to przecież ci chodzi;-)

Odpowiedzi

kali

#55 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-22 06:54:36

#54: mieszkanka - Re: Re: Re: Re:

Obwodnica umiejscowiona w wariancie przechodzącym przez środek osiedli, bez połączenia z Radosną w żaden sposób nie odciąży ruchu lokalnego, więc nie wiem, jakie pieniądze i czas chcesz zaoszczędzać (może stojąc w korku na zapchanym rondzie koło Auchan??).

- Dla mnie zjazd z WOW na Radosną jest nie potrzebny:).

-Wolę  postać przy Auchan niż na Opolskiej 30 min dojeżdając dopiero do Armi Krajowej

Jakaś tam droga była sto lat temu w jakimś tam planie. No i co z tego? Zapominasz, że plany są po to, żeby je dostosowywać do zmieniającej się rzeczywistości, a ta w ciągu ostatnich lat zmieniła się diametralnie.

- sprawdziłaś plany ?

- pamietasz dwóch profesorów  oszołomów z Maślić, którzy skutecznie   kilka lat blokowali budowe AOW. Chyba nie chcesz, żebym Ciebie   tak nazywał ?, bo kupiłaś mieszkanie w miejscu w którym od dawna jest wiadomo ze bedzie WOW

Swoją drogą masz niekompletną wiedzę, bo w planie z tej drogi były zjazdy na osiedla. Jak możemy więc mówić o obwodnicy, z której zjeżdża się na osiedla? Następnym razem zanim zacznisz bić pianę, sprawdź dobrze fakty. Zaoszczędzisz czas sobie i innym, a o to przecież ci chodzi;-)

- a co przeszkadza aby na obwodnice były zjazdy na drogi osiedlowe. Juz obecnie na odcinku od ronda w Siechnicach do Kamieńca Wrocławskiego  sa dwa zjazdy na uliczke w Siecnicach i do Blizanowic w których mieszka w sumie pewnie tyle osób ile u Ciebie w bloku. ( jechałaś ja kiedys?)  Nie przeszkadza to nazywać ja WOW.