NIE dla WOW przechodzącej przez środek wsi Wysoka

Quoted post

mieszkanka

#58 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-27 13:40

#57: Kali - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

- nastroju mi to nie poprawi ale Wasze działania nastrój mi psują.

-> trudno, musisz z tym żyć

- Tu  masz rację, aczkolwiek z tego co sie orientuję to gmina wydaje zezwolenie na budowę tej placówki  tak blisko obwodnicy. Wspolnymi siłami napierajcie na UG aby zmienił PZP i nie stawiał szkoły tak blisko od WOW.

-> obwodnicę wybudujmy w środku osiedli, a szkołę postawmy w polu pod lasem - doskonały pomysł!

-Ja i kilka tys kierowców  którzy tamtedy będą przejeżdzać. Zjazd dla mnie jest zbyteczny ale tak jak dla Ciebie pewnie kilka innych z których nie korzystasz. jak bedzie wiadomo nie bede go kwestionował i cieszył sie ze nie musicie stać w korkach na Zwycięskiej.

-> obwodnica w takiej, jak planowana forma nie poprawi komunikacji na Zwycięskiej, mądrzy ludzie już to zrozumieli, ale ty wolisz głupio upierać się przy swoich racjach

- możliwośc zawsze jest zbudowania gdzie indziej ale to jest czas, pieniadze itp bo mieszkańcy nowego osiedla nie sprawdzili w PZP co tam bedzie przebiegac za kilka lat.

-> będziesz w takim razie swój czas i pieniądze tracił stojąc w wąskim gardle, którym będzie właśnie odcinek obwodnicy przechodzący przez Wysoką i będziesz klął i wypisywał głupoty na forach, że jakieś durnie na siłę wcisnęli drogę w miejsce, gdzie się ona nie mieściła. Pomacham ci wtedy z okna;-P

droga w planach była :) deweloperzy buduja według PZP - Wy macie mozliwość wyboru! Kupic taniej i miec WOW pod nosem  lub szukac gdzie indziej. Wariantów przebiegi WOW jest bodajże już 5  czy nawet 6. Tylko  pamietaj, że wyberając inny niz podstwaowy zawsze pewnie bedzie szło komuś pod oknem o czym on w żadnych planach nie wiedział i TU DOPIERO SIE MOŻNA WKUR.........

-> widzę, że znalazł się kolejny mądry, który ma sprawdzone informacje o super atrakcyjnych cenach mieszkań w Wysokiej! jakoś nie zauważyłam, żeby moje mieszkanie było super tanie.

Wiesz jakiek klasy ma byc ta obwodnica ? bo po tym co napisałaś to widać ze nie odrobiłaś  lekcji i brak Ci merytorycznej wiedzy!

-> nawet inwestor do końca nie wie, jakiej klasy ma być ta droga, skoro mu się ona nie mieści w zostawionym korytarzu:P Ale będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją merytoryczną wiedzą, bo oczywiście wierzę, że ją posiadasz!

Skończyłam dyskusję z tobą, bo wszystko co piszesz pokazuje tylko, że ślepo patrzysz w plan, który był zrobiony sto lat temu na szybko na kolanie i nie zwracasz uwagi na zmieniającą się rzeczywistość, a logiczne argumenty do ciebie nie docierają. Tyle w tym temacie.

 

Odpowiedzi

kali

#59 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-05-28 08:09:28

#58: mieszkanka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

> trudno, musisz z tym żyć

Typowy Polak, Polka- smutne!

>a szkołę postawmy w polu pod lasem - doskonały pomysł! -

Ty tak napisałaś nie wiem czemu, jest wielie innych miejsc. Gdzie tam macie las? chyba nie mówisz o tym zagonku pod A4:)

>obwodnica w takiej, jak planowana forma nie poprawi komunikacji na Zwycięskiej, mądrzy ludzie już to zrozumieli, ale ty wolisz głupio upierać się przy swoich racjach

Masz jakieś dowody czy to tylko Twoje wróżby ? Docelowo ma byc 2x2. Teraz zanim dojadę  na Opolskiej do AK juz trace co najmniej 30 min a przede mna jeszcze trasa po Obwodnicy Śródmiejskiej, Ślężna, Karkonoską i dalej  za AUCHAN, więc co dziennie spokojnie zaoszczedzam na dojezdzie do pracy 20-30 min TO BEDZIE FAKT!!! nie wróżby:)

Zwycieska jest dla WAS i całej rzeszy  pobliskich osiedli jedyna droga aby dostać sie do Powstańców Ślaskiech. Widzisz co sie tam teraz dziejej i dalej sie upierasz ?

-> będziesz w takim razie swój czas i pieniądze tracił stojąc w wąskim gardle, którym będzie właśnie odcinek obwodnicy przechodzący przez Wysoką i będziesz klął i wypisywał głupoty na forach, że jakieś durnie na siłę wcisnęli drogę w miejsce, gdzie się ona nie mieściła. Pomacham ci wtedy z okna;-P

o jakim wąskim gardle Ty piszesz. Poczytaj troche, spójrz przez okno, tam jest zostawiony pas szerokosci ok. 25m na jezdnie docelowo w standardzie 2x2. Ze tego co sie orjentuje to ma być droga klasy G  http://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_klasy_, czyli  normatywnie szerokość jednego pas ruchu  na jednej jezdni to 3,5 m. 3,5 x2 x2= 14 m + 2x 1,5 na chodnik + ewentualnie ściezke rowerową reszta rezerwa na zieleń i wszystko sie mieści.

Byłas kiedyś na tej stronie http://serwis.wrosip.pl/imap/?gpmap=gp0. Przestań pisać bzdury tylko poczytaj trochę.

Wąskim gardłem to może być rondo pod AUCHAN i tam mogą faktycznie sie tworzyc korki.

-> widzę, że znalazł się kolejny mądry, który ma sprawdzone informacje o super atrakcyjnych cenach mieszkań w Wysokiej! jakoś nie zauważyłam, żeby moje mieszkanie było super tanie.

Chodziło mi o to że jest tańsze niż w mieście

Super tanie to ono jest teraz bo nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi od Ciebie tego mieszkania, chyba ze za połdarmo i pod wynajem!

Wy kupijąc je nie sprawdzilicie co jest w PZP i płaciliście normalnie! jak na ceny mieszkań w miejscowościach podwrocławskich.

-> nawet inwestor do końca nie wie, jakiej klasy ma być ta droga, skoro mu się ona nie mieści w zostawionym korytarzu:P Ale będzie mi miło, jeśli podzielisz się swoją merytoryczną wiedzą, bo oczywiście wierzę, że ją posiadasz!

Inwestor doskonale wie na razie 2x1 docelową (beda pieniadze, bedzie 2x2) - reszte czytaj wyżej. Widze ze z techniczna osoba to nie mam do czynienia:)

>Skończyłam dyskusję z tobą,

jesli masz pisac bzdury nie poparte faktami i stanem rzeczywistym to EOT. Jesli chcesz porozmawiac merytorycznie to zapraszam do dyskusji!

>bo wszystko co piszesz pokazuje tylko, że ślepo patrzysz w plan, który był zrobiony sto lat temu na szybko na kolanie

skąd wiesz ze na kolanie-  znowu z wróżb ? Plan był zrobiony bardzo dobrze bo zakładał ze omija istniejące wtedy zabudowania wsi Wysoka (jak chodzisz na spacery to wiesz, patrz ma mape przebiegu WOW) W miedzy czasie gmina ustaliła PZP i zezwoliła na sprzedaż działek pod budowę Waszych osiedli. Znalaźli sie  developerzy PEKABUD i DOLMAT, którzy postawili tam bloki (moim zdanie odwarzni bo doskonale wiedzieli ze bedzie tamtedy przebiegac WOW) Następnie, Ci mądrzejsi potencjalni klienci  chcąc kupić tam mieszkanie udali sie najpierw w kilka miejsc, jednym z nich była Gmina Kobierzyce i zajrzeli w PZP i pewnie zrezygnowali  z kupna albo kupili swiadomie dalej od WOW. Ci gł....... nie wybrali sie do gminy, nic nie sprawdzili i kupili mieszkania. Po paru latach dowiedzieli sie ze bedą mieli drogę klasu 2x2 tuz pod oknami i krzyk. Osiedle zbudowane jest zgodnie z normami prawa budowlanego obowiązującego w Polsce pod wzgledem odległości budynku od drogi.

>i nie zwracasz uwagi na zmieniającą się rzeczywistość, a logiczne argumenty do ciebie nie docierają. Tyle w tym temacie.

Logicznych argumentów nie przedstawiłaś zadnych po za tym ze Ty juz tam mieszkasz a WOW ma byc dopiero wybudowana.

czy  kupując mieszkanie i widzac ze budowana jest tam droga (jeżdzi cieżki sprzet, pracuja robotnicy,  itp ), kupiłabys je ? - PEWNIE NIE

Teraz rozumiesz, że to Wy popełniliści bład - niedopatrzenie!!! a próbujecie zwalić wine na innych.

Tak jak pisałem wczesniej można ta drogę spróbować wybudować gdzie indziej ale to jest czas pieniadze i mozesz puscic ja komus pod oknem, kto wybudował dom, kupił mieszkanie wiedzac ze tam nie bedzie przebiegała żadna uciażliwa droga!

Jesli chcesz rozmawiac merytorycznie zapraszam do dyskusji, jesli mają być to Twoje oprzypuszczenia, dywagacje i Bóg wie co jeszcze  to EOT

Pozdrawiam,