Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Quoted post

Waldemar

#63 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-28 07:36

#60: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Stosunkowo dobra znajomość języka polskiego? - Nie bądź gościu śmieszny, bo pod względem gramatyki j. polskiego do pięt mi nie dorastasz. Co do terroryzmu, to z pewnością wiesz, że w 1968 r., po tym, jak żydowscy terroryści zaczęli kolejną okupację Palestyny i Kanału Sueskiego rząd polski zerwał stosunki dyplomatyczne z żydolandem i wtedy dumny byłem ze swojej ojczyzny - Polski. Teraz, gdy Polska barbarzyńsko napadła na Irak i Afganistan i czynnie wspiera żydowski syjonizm i ludobójstwo, to wstyd mi za to, że jestem Polakiem. Postscriptum: Jak przystało na Islamistę z Prus, mam niebieskiego oczy, blond włosy i jasną karnację skóry i od dzieciństwa po Marienburgu chodzę obwieszony granatami.

 

Odpowiedzi


Gość

#64 Re

2014-08-29 22:22:11

#63: Waldemar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

 Skoro tak się wstydzisz,że jesteś Polakiem, to co tu jeszcze robisz? Zamiast pluć na Polskę i tęsknić za komuną,z której byłeś kiedyś dumny, możesz się stąd wynieść np. na Bliski Wschód,jak inni islamiści z Europy i tam pomagać budować Państwo Terrorystyczno-Islamskie.  Polska to wolny kraj i nikt cię tu nie będzie zatrzymywał - na co jeszczwe czekasz? Przecież na takich jak ty czekają "bracia" islamscy.