Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Quoted post

J.Krowodrzański

#72 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-31 16:00

#71: J.Krowodrzański - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

 Waldemarze Odważny! Tak się chwaliłeś swoją znajomością języka polskiego,a zwłaszcza pisowni,więc dlaczego piszesz z małej litery nazwę narodowości? Tylko przez pogardę czy z braku znajomości zasad polskiej pisowni? Czy takj,czy siak, to cię i tak dyskwalifikuje.

Odpowiedzi

Waldemar

#73 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-31 19:27:59

#72: J.Krowodrzański - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Ci, którzy masakrują Niewinne Palestyńskie Dzieci i mordują każdego, kto im pod rękę popadnie, zasługują tylko na pogardę, a jednym ze sposobów wyrażenia pogardy dla żydowskich zbrodniarzy jest brak "wielkich" liter. Wiem, że jako żydowski poplecznik "dyskwalifikujesz" każdego, kto nie jest żydem i nie morduje, ale gdzieś mam twoje nazistowskie poglądy i to, że wspierasz masowe mordowanie Palestyńczyków mnie nie wzrusza. - No cóż, są ludzie porządni i tacy jak tt, kroworzański, którzy są bezlitosnymi siewcami zła.

 

Waldemar

#75 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański

2014-08-31 19:51:01

#72: J.Krowodrzański - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: krowodrzański 

Wiesz krowodrzański, że pomyliłeś forum? Ty jesteś nazistą, pałającym nienawiścią do ludzi, wspierającym mordowanie niewinnych dzieci, a to forum jest przeciwko agresji i mordowaniu i z twoją wrodzoną lub nabytą agresją nie za bardzo tutaj przystajesz. Ciekawe, co Tobie zrobiły te Biedne Palestyńskie Dzieci, że tak bardzo popierasz Ich mordowanie przez żydowskich bandytów?