Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Quoted post

Adam Grot

#85 Re:

2014-09-03 09:21

#84: -  

 Właśnie poczytałem sobie te wszystkie wpisy związane  - o ironio losu! - z petycją w sprawie Strefy Gazy. Nie jestem po żadnej ze stron: zarówno islam,jak i judaizm są dla mnie obcymi, niezrozumiałymi religiami,a ich wyznawców (zwłaszcza islamistów) uważam za niebezpiecznych fanatyków. Konflikt w  Strefie Gazy nie jest moim problemem i nie zamierzam żadnej ze stron bronić albo potępiać, jak to robią zacietrzewieni dyskutanci na tej stronie. Ale uderza mnie jedno: pewien "dyskutant" o nicku Waldemar od początku nie widzi jak jest ośmieszany przez innych,którzy podjęli z nim polemikę. Brnie  dalej powtarzając  z uporem maniaka swoje tezy o porównywaniu II Wojny Światowej do sytuacji w Gazie, a jako argumentów używając wciąż tych samych inwektyw. Nie widzi,że odpowiedzi na jego ataki są kwitowane ironicznymi kpinkami, zresztą dosyć celnymi. "Kończ,waść,wstydu oszczędź (sobie)!" -  chciałoby się powiedzieć za klasykiem.

Odpowiedzi

Waldemar

#87 Re: Re:

2014-09-04 19:51:55

#85: Adam Grot - Re:  

Adamie Grot, jak już wcześniej wspomniałem, zarówno Polacy, jak i żydzi mają jedna wspólną cechę: - gdy ktoś wyznaje inne wartości i ma inne zdanie, to jest śmiesznym psycholem. Ale do tego się już przez kilkadziesiąt lat przyzwyczaiłem, że w tym biednym zacofanym kraju nie można liczyć na to, że ktoś będzie używał racjonalnych argumentów. - Zresztą żaden z was nigdy nie był na Bliskim wschodzie i tylko powtarzacie jakieś zasłyszane gdzieś poglądy na temat Arabów. Z pewnością żaden z was nie zna nawet jednego Araba, więc nie macie pojęcia o czym piszecie. Jakbyście choć przez tydzień posiedzieli w getcie otoczonym murem, odcięci przez żydów od wody, żywności i leków, a na szpitale, gdzie leżą wasze dzieci spadały precyzyjnie wycelowane amerykańskie rakiety to cierpienia Palestyńskich Dzieci przestałyby być dla was takie śmieszne. A co do meritum sprawy, to żydowscy nacjonaliści są bardziej niebezpiecznymi fanatykami, niż Arabowie i jakbyście poczytali raporty ONZ na ten temat, to byście przestali pisać nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości wyssane z palca tezy. Podczas II wojny światowej partyzanci i żołnierze Armii Krajowej przez Niemców byli nazywani terrorystami, stąd porównanie Palestyńczyków do Armii Krajowej, bo tak jak teraz "Palestyńscy Terroryści" próbują wyzwolić się spod żydowskiej okupacji, tak 70 lat temu "Polscy Terroryści" próbowali się wyzwolić spod niemieckiej okupacji. I jeszcze jedna śmieszna rzecz, wypowiedziana przez śmiesznego Antysemitę i Islamistę sekretarz generalnego ONZ Ban Ki Mun'a: "Nic bardziej haniebnego niż napadanie śpiących dzieci. Tego nie da się usprawiedliwić" - oświadczył sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun, odnosząc się do ostrzelania przez izraelską armię oenzetowskiej szkoły w Strefie Gazy. Organizacja przypomniała, że Izrael był kilkunastokrotnie informowany, że w tym miejscu schroniły się kobiety i dzieci. W swojej śmiesznej i głupiej teorii potępienia żydów za bombardowanie śpiących dzieci jestem przynajmniej w dobrym towarzystwie sekretarza generalnego ONZ. I wasze teorie, że w tej szkole pod patronatem ONZ Islamscy Terroryści urządzili stanowisko bojowe, które przez żydów musiało byś zlikwidowane jest po prostu irracjonalne, bo nie poparte faktami. P.S. Waldemar, to nie nick, lecz imię i szkoda że tego nie rozumiesz.