Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Quoted post

Waldemar

#107 Re:

2014-09-07 10:25

#106: Klaudyna Molendowska -  

Mam nadzieję, że równie szeroko jak ty uśmiechają się Polacy na Litwie, którym właśnie zakazano pisowni polsko brzmiących nazwisk. No cóż. Polacy szydzą ze Ślązaków, Kaszubów, Mazurów, czy "Prusaków", a Litwini i Niemcy z Polaczków. To że jesteś z terenu historycznych Prus nie oznacza wcale, że mieszkali tam twoi potomkowie, bo gdyby tak był, to nie szydziłabyś ze swojej własnej rodziny i tradycji narodowych. Polka o mentalności Kalego. - Gdy Polacy dyskryminują i wyśmiewają Prusów i Mazurów, to dobrze, ale gdy Litwini dyskryminują Polaków, to wielka wrzawa o to, że się Polaków źle traktuje Tak jak Polacy poniżają mniejszości narodowe w Polsce, tak inne narody poniżają Polaków w swoich krajach. Być może Prusowie nie są szlachetni, ale polaczkowie zagranicą też do szlachetnych nie należą i Niderlandczycy dobrze pamiętają Polaczka złodziejaszka, który za MP3 za marne kilka Euro zamordował na dworcu Niderlandczyka. Widzisz Polaczko, tak jak ty wyśmiewasz mnie wyzywając od Prusaków, tak ja drwię z Polaczków Złodziejaszków, z których śmieje się cała Europa. Zresztą nikt w Europie nie spodziewa się tego, że Polaczkowie przestaną poniżać mniejszości narodowe zamieszkujące obecną Polskę.

 

Odpowiedzi

Klaudyna Molendowska

#108 Re: Re:

2014-09-07 13:34:39

#107: Waldemar - Re:  

 Kończąc definitywnie nawiązywanie do prymitywizmu nacjonalistyczno-historycznego oszołoma o nicku Waldemar,zwracam mu tylko  uwagę, że w podziale geograficznym (nie admistracyjnym) Polski występują takie krainy jak: Mazowsze,Kaszuby, Kurpie,Górny i Dolny  Śląsk,Wielkopolska,Małopolska,Podhale czy Warmia i Mazury. Prusy w takim  podziale nie figurują,chyba że dla rodowitych Niemców w wydanych przez nich na użytek własny mapach.

Raz jeszcze podkreślam,że nie zamierzam zniżać się do poziomu oszołoma Waldedmara,więc szkoda jego czasu na wypisywanie tutaj dalszych bzdetów na ten temat,zwłaszcza że nie temu tematowi poświęcona jest ta strona. Ale dla oszołoma każde miejsce i pretekst są dobre,żeby się popisać swoim oszołomstwem.