Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Quoted post

Daria Pawelec

#117

2014-09-09 22:29

P.S. To za które twoje pochodzenie jesteś tak w Polsce prześladowany: za Prusów czy za Prusaków? Jakoś nie możewsz się zdecydować,a to jest jednak zasadnicza różnica,o czym powieineś wiedzieć. Ale tobie nie chodzi o jakieś szczegóły,chodzi tylko o to,że jest okazja (to forum),żeby napluć na Poskę i Polaków. Zapewne na innych forach zachowujesz się podobnie.

Nie fatyguj się z odpisywaniem mi,bo ja nie ma najmniejszego zamiaru wracać tutaj i czytać twoich chorych wymysłów.

Odpowiedzi

Waldemar

#118 Re:

2014-09-09 23:00:20

#117: Daria Pawelec -  

Nie ja zacząłem wzajemne opluwanie się, ale skoro ktoś nazywa mnie prusakiem karaluchem, to nie pozostaję dłużny. - Poza tym jako mniejszość etniczna mam prawo używać nazwy Prusy, Marienburg i Danzig, bo do tego zobowiązała się Polska, wstępując do Unii Europejskiej. Skoro dla ciebie prawo do nazewnictwa w języku ojczystym jest tylko chorym wymysłem, to nie dziwię się temu, że podobnych do ciebie Polaków wyśmiewa się nie tylko w Europie, a Polska spostrzegana jest jako zacofany kraj, w którym ludzie nadają się tylko do tego, aby być tanią siłą roboczą dla Niemców, Niderlandczyków i innych cywilizowanych krajów, w których ludzi nie wyzywa się od Islamistów.

 

Waldemar

#120 Re:

2014-09-09 23:12:21

#117: Daria Pawelec -  

Szczególnie na brazylijskich forach zachowuję się podobnie, bo Brazylijczycy to Islamiści, którzy zerwali stosunki dyplomatyczne z judolandem, bo nie potrafili zrozumieć, że żydzi w celach humanitarnych mordują dzieci śpiące w szkołach pod patronatem ONZ, a każdy kto nie zgadza się jedynym na świecie sprawiedliwym narodem jest Antysemitą i Islamistą.