Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Quoted post

Waldemar

#124 Re:

2014-09-10 18:24

#121: -  

To raczej wy się tutaj frustrujecie, na każdą głupotę którą sobie wymyślę. Wystarczy napisać jakiś wyssany z palca tekst, a już sypie się lawina nonsensownych odpowiedzi. Naucz się czytać ze zrozumienie, bo pisałem, że tutaj (znaczy się na terenie Prus) mieszkam, a pracuję w mojej ojczyźnie i Jej krajach ościennych, polscy pracodawcy zachowują się jak poganiacze niewolników, a na własny business w Polsce nie mam zamiaru tracić nerwów. To lepiej, że nie będziesz tutaj zaglądać, bo im mnie żydo-lubnych zwolenników mordowania śpiących dzieci, tym lepiej. P.S. Ciekawi mnie dlaczego ci dumni Polacy tak licznie wyjeżdżają do pracy za Odrę, do Prusaków-Karaluchów?

 

Odpowiedzi

Radosław

#125 Re: Re:

2014-09-10 19:29:47

#124: Waldemar - Re:  

 No widzisz,miłośniku śpiących arabskich dzieci: znowu się powtarzasz,a przede wszystkim,jak zawsze wszelkie zarzuty przeciwko sobie odwracasz dziecinnym sposobem:"A właśnie,że to nie ja,tylko ty!".Może lepiej wracaj do swojej piaskownicy,zamiast się tu kompromitować. Zwłaszcza że nie możesz się zdecydwać co do swojej ojczyzny,prusacki Prusie (albo jeśli wolisz:pruski Prusaku).