Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Quoted post

Waldemar

#135 Re: Re: Re: Zawca niemieckiego

2014-09-13 19:21

#134: Irek W. - Re: Re: Zawca niemieckiego 

Wu is Dolmetscher? ;-) A ty słowiański polaczku, albo polonistyczny słowianinie myślałeś, że tak za darmo zostanę twoim prywatnym Übersetzer, twoich wykradzionych z sieci tekstów? Ze złodziejami cudzych dóbr intelektualnych nie współpracuję. - Internetowa Astalavista bardzo szybko wyszukała tekst i autora tego wiersza wraz z tłumaczeniem na kilkanaście języków. Jakos nikt nie che przetłumaczyć tego wpisu na portalu wiersze.kobieta ? - A skoro jesteś takim genialnym Polakiem, to może byś tak z pamięci wymienił wszystkie części zdania i określił, jakie pełnią funkcje? A jeżeli chcesz aby tobie ktoś coś przetłumaczył, to zajrzyj do wujaszka Google i zobacz ile kosztuje tłumaczenie niemieckiego tekstu. Nie stać Ciebie eine kleine Dieb, za dwa Euro na godz. na moje translatacje.

 

Odpowiedzi

Irek W.

#137 Re: Re: Re: Re: Zawca niemieckiego

2014-09-13 23:32:17

#135: Waldemar - Re: Re: Re: Zawca niemieckiego 

 Więc jednak znowu się wygłupiłeś. I to na potęgę. Ale dlaczego mnie to nie dziwi..?

Znalazłeś ten wiersz na pewnym portalu i nadal nie rozumiesz o co tu biega! Jak zwykle,zresztą.

Aha! Skończyłem już zaglądanie na tę stronę,gdzie żadnej petycji już nie widać,a tylko twoje chore,pełne nienawiści,szowinistyczne,głupkowate,chamskie wpisy. Nie musisz już się mordować,żeby odpwiadać coś na temat tego wiersza,bo ja i tak już tego nie przeczytam.


Gość

#146 Re: Re: Re: Re: Zawca niemieckiego

2014-09-14 23:39:20

#135: Waldemar - Re: Re: Re: Zawca niemieckiego 

 Czytając te bzdety Waldemarowe przypomina  się powiedzenie St.Lema: "Dopóki nie miałem internetu,dopóty nie wiedziałem,że jest tylu idiotów na świecie!