Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy

Quoted post

Waldemar

#205 Gramy dalej?

2014-09-19 09:20

Tacy mądrzy wszyscy tutaj jesteście, a jak dzieci dajecie się wciągać w moje gierki i tańczycie, jak wam zagram. Wymyślam sobie na poczekaniu tematy, a wy nadęci mądralińscy nie raczyliście nawet zauważyć, jak sobie podśmiechujki z was robię. W Marienburgu bywam tylko przejazdem, do Prus wschodnich jeżdżę tylko po to, aby popływać na jachcie. - Jedyna prawdziwa rzecz, którą tutaj napisałem, to ta dotycząca raportów ONZ na temat zbrodni dokonywanych przez żydowskich oprawców na Palestyńskich Dzieciach, oraz ta, że mam niemieckie korzenie i pracuję na terenie Niderlandów i Niemiec. Gdy niderlandzcy i niemieccy Aryjczycy, Arabowie, Azjaci i Murzyni, z którymi pracuję czytają wasze rasistowskie wywody to nie jest im do śmiechu, bo jesteście niebezpiecznymi frustratami siejącymi nienawiść. Gdy przeczytali tutaj hitlerowskie pozdrowienia jakiegoś nazistowskiego popaprańca, to włos im się na głowie zjeżył, że w środku Europy można bezkarnie posługiwać się nazistowskimi symbolami. Prawdą jest również to, jak zagranicą traktuje się Polaków; - gdy widzą polskie rejestracje, to uciekają, bo Polacy za kierownicą są pijani i niebezpieczni. Nie wpuszcza się Polaków na dyskoteki, bo napici rozrabiają. Prawdą jest to, że w Niderlandach i w Anglii prowadzi się anty-polskie kampanie i tylko Niemcy są powściągliwi i mimo, że mają swoje zdanie na temat pijanych i rozrabiających Polaków nie robią z tego oficjalnej nagonki. - Chcecie dalej wylewać wasze frustracje, nienawiści, kompleksy? Chcecie dalej popisywać się waszym rasizmem i przesyłać nazistowskie pozdrowienia? - Nie ma sprawy, mogę dalej podsuwać wam muzyczkę, w rytm której będziecie podskakiwać popisując się waszą niewiedzą i głupotą. Mogę wam podsunąć następnych kilka tematów, nad którymi będziecie się rozwodzić i bluzgać. Poza bluzganiem nie potraficie nic więcej i to mnie najbardziej bawi, bo nie ma nic bardziej satysfakcjonującego, jak obserwowanie maluczkich sfrustrowanych ludzików. Rzucając w moją stronę epitety potwierdziliście tylko swój prymitywizm i słabość. Gdybyście wyzywali kogoś od Islamistów w Niemczech, to mniejszość arabska urządziłaby wam niekończące się procesy, bo w przeciwieństwie do Polski szanuje się każdą mniejszość narodową. Niemcy zostawili wam Śląsk, Warmię, Mazury i Kaszuby, więc cieszcie się z tego, że możecie korzystać z tego, co dostaliście w spadku po wojnie i nie nie doprowadzajcie tych terenów do biedy i ruiny, bo otrzymaliście kawałek cywilizacji, który konsekwentnie niszczycie i doprowadzacie do ruiny. Zadbajcie o to, co w prezencie dostaliście, to może kilkaset tysięcy obywateli Polski różnych narodowości nie będzie musiało za siedem Euro pracować za Odrą u byłych gestapowców. - Grußes von dem preußische Preußen.

Odpowiedzi


Gość

#206 Re: Gramy dalej?

2014-09-19 13:37:24

#205: Waldemar - Gramy dalej? 

 Okazuje się,że to przemądrzały mędrek Waldemar prusacki podrzuca tutaj te wszystkie wątki i epitety,a wszyscy się na to nabierają. Np. kompleks małego członka,który go gnębi,podobnie jak frustracja przerzuca  na innych,a także swój rasizm,antysemityzm i szowinizm. Jednocześnie  nie może pojąć  nawet najgrubszej ironii,jak to hitlerowskie pozdrowienie. Przynajmniej zrezygnował z niebezpiecznego dla jego wszechwiedzy tematu czyli obcojęzycznych wpisów. Ale zaraz do tego powróci, bo jak u każdego frustrata, jego wpis musi być na wierzchu! W ten sposób wydaje mu się,że tylko on ma rację i wszyscy są głupsi od niego,podczas gdy w rzeczywistości jest akurat na odwrót.