Nie w naszym imieniu/Petycja ws. agresji Izraela na Strefę Gazy


Gość

#201 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Grüße von Preußen

2014-09-18 21:52

#198: Waldemar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Grüße von Preußen 

 Ktoś tu słusznie zauważył,że twoja frustracja bierze się z kompleksu małego członka.

Powtórzę jeszcze za "nienazwaną":

Skąd na świecie biorą się jeszcze takie dupki jak ten Waldemar???

Didier

#202 Re: Re: Stop ISIS,stop islam!

2014-09-18 22:18

#190: Waldemar - Re: Stop ISIS,stop islam! 

 Lorsqu’il doit enseigner la production écrite en langue étrangère, l’enseignant est généralement conscient que les difficultés auxquelles ses apprenants seront sans doute confrontés dépendront pour une large part de leur langue d’origine respective : ainsi, pour prendre un exemple caricatural, mais bien réel dans les cours de français langue étrangère (désormais FLE) en France, un apprenant hispanophone n’aura sans doute pas les mêmes problèmes qu’un apprenant sinophone pour rédiger un texte en français.

Waldemar

#203 Re: Re: Re: Do frustrata

2014-09-19 08:34

#200: - Re: Ta sama sieczka,co zawsze,odwracanie kota ogonem,odbijanie piłeczki,bo malutki rozumek nie pozwala Waldusiowi na więcej.  

Twój wielki najinteligentniejszy rozumek na świecie, tak bardzo ciebie jednego dnia potępiasz niemieckich żołnierzy, a następnego dnia jesteś faszystą, przesyłającym nazistowskie pozdrowienia. Trzymaj się mały zakompleksiony nazistowski polaczku i naucz się pisać w języku polskim, bo z taką pisownią nie skończyłbyś nawet podstawówki.

 

Waldemar

#204 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Grüße von Preußen

2014-09-19 08:37

#201: - Re: Ktoś tu słusznie zauważył,że twoja frustracja bierze się z kompleksu małego członka. 

Skoro ogarnia cię taka frustracja i jak dziecko daje się w ciągać w ten cyrk, który tutaj sobie z ciebie i innych mądralińskich robię, to wyłącz komputer wyjedź na relaksujący wypoczynek nad pruskie jeziora, to może tobie ten twój mały członek urośnie ;-)

 

Waldemar

#205 Gramy dalej?

2014-09-19 09:20

Tacy mądrzy wszyscy tutaj jesteście, a jak dzieci dajecie się wciągać w moje gierki i tańczycie, jak wam zagram. Wymyślam sobie na poczekaniu tematy, a wy nadęci mądralińscy nie raczyliście nawet zauważyć, jak sobie podśmiechujki z was robię. W Marienburgu bywam tylko przejazdem, do Prus wschodnich jeżdżę tylko po to, aby popływać na jachcie. - Jedyna prawdziwa rzecz, którą tutaj napisałem, to ta dotycząca raportów ONZ na temat zbrodni dokonywanych przez żydowskich oprawców na Palestyńskich Dzieciach, oraz ta, że mam niemieckie korzenie i pracuję na terenie Niderlandów i Niemiec. Gdy niderlandzcy i niemieccy Aryjczycy, Arabowie, Azjaci i Murzyni, z którymi pracuję czytają wasze rasistowskie wywody to nie jest im do śmiechu, bo jesteście niebezpiecznymi frustratami siejącymi nienawiść. Gdy przeczytali tutaj hitlerowskie pozdrowienia jakiegoś nazistowskiego popaprańca, to włos im się na głowie zjeżył, że w środku Europy można bezkarnie posługiwać się nazistowskimi symbolami. Prawdą jest również to, jak zagranicą traktuje się Polaków; - gdy widzą polskie rejestracje, to uciekają, bo Polacy za kierownicą są pijani i niebezpieczni. Nie wpuszcza się Polaków na dyskoteki, bo napici rozrabiają. Prawdą jest to, że w Niderlandach i w Anglii prowadzi się anty-polskie kampanie i tylko Niemcy są powściągliwi i mimo, że mają swoje zdanie na temat pijanych i rozrabiających Polaków nie robią z tego oficjalnej nagonki. - Chcecie dalej wylewać wasze frustracje, nienawiści, kompleksy? Chcecie dalej popisywać się waszym rasizmem i przesyłać nazistowskie pozdrowienia? - Nie ma sprawy, mogę dalej podsuwać wam muzyczkę, w rytm której będziecie podskakiwać popisując się waszą niewiedzą i głupotą. Mogę wam podsunąć następnych kilka tematów, nad którymi będziecie się rozwodzić i bluzgać. Poza bluzganiem nie potraficie nic więcej i to mnie najbardziej bawi, bo nie ma nic bardziej satysfakcjonującego, jak obserwowanie maluczkich sfrustrowanych ludzików. Rzucając w moją stronę epitety potwierdziliście tylko swój prymitywizm i słabość. Gdybyście wyzywali kogoś od Islamistów w Niemczech, to mniejszość arabska urządziłaby wam niekończące się procesy, bo w przeciwieństwie do Polski szanuje się każdą mniejszość narodową. Niemcy zostawili wam Śląsk, Warmię, Mazury i Kaszuby, więc cieszcie się z tego, że możecie korzystać z tego, co dostaliście w spadku po wojnie i nie nie doprowadzajcie tych terenów do biedy i ruiny, bo otrzymaliście kawałek cywilizacji, który konsekwentnie niszczycie i doprowadzacie do ruiny. Zadbajcie o to, co w prezencie dostaliście, to może kilkaset tysięcy obywateli Polski różnych narodowości nie będzie musiało za siedem Euro pracować za Odrą u byłych gestapowców. - Grußes von dem preußische Preußen.

Gość

#206 Re: Gramy dalej?

2014-09-19 13:37

#205: Waldemar - Gramy dalej? 

 Okazuje się,że to przemądrzały mędrek Waldemar prusacki podrzuca tutaj te wszystkie wątki i epitety,a wszyscy się na to nabierają. Np. kompleks małego członka,który go gnębi,podobnie jak frustracja przerzuca  na innych,a także swój rasizm,antysemityzm i szowinizm. Jednocześnie  nie może pojąć  nawet najgrubszej ironii,jak to hitlerowskie pozdrowienie. Przynajmniej zrezygnował z niebezpiecznego dla jego wszechwiedzy tematu czyli obcojęzycznych wpisów. Ale zaraz do tego powróci, bo jak u każdego frustrata, jego wpis musi być na wierzchu! W ten sposób wydaje mu się,że tylko on ma rację i wszyscy są głupsi od niego,podczas gdy w rzeczywistości jest akurat na odwrót.

Ahmed

#207 Jak bardzo ten język podobny do języka ojczystego Waldka

2014-09-19 13:55

In onheyb hot got bashafn dem himl un di erd.
  Un di erd iz geven vist un leydik, un fintsternish iz geven oyfn gezikht fun tehom, un der gayst fun got hot geshwebt oyfn gezikht fun di vasern.
  Hot got gezogt: zol vern likht. Un es iz gevorn likht.
  Un got hot gezen dos likht az es iz gut; un got hot fanandergesheydt tsvishn dem likht un tsvishn der fintsternish.
  Un got hot gerufn dos likht tog, un di fintsternish hot er gerufn nakht. Un es iz geven ovnt, un es iz geven frimorgn, eyn tog.

Waldemar

#208 Re: Re: Gramy dalej?

2014-09-19 18:20

#206: - Re: Gramy dalej? 

Brawo, wiedziałem że kolejny gość z niedorozwiniętym prąciem potwierdzi regułę, że w pustej głowie rodzą się tylko obelgi. Wiedziałem też, że jako kolejny rasista odwoła się do swojego ulubionego nazistowskiego pozdrowienia. Co do języków obcych, to akurat Polacy są na szarym końcu i nawet premier tego kraju nie potrafi sklecić prawidłowo zdania w języku angielskim. jaki premier, taki naród. Widać, że nauka idzie w las, bo w szkołach średnich były co najmniej jeden język obcy, poza rosyjskim, ale niestety,nie pozwala to nawet na to, aby przetłumaczyć kilka linijek białego wiersza. O ile większość Niemców i innych krajów europejskich zna kilka języków obcych, to Polacy zagranicą nie za bardzo sobie z tym radzą, podobnie jak na tym forum.

 

Waldemar

#209 Re: Jak bardzo ten język podobny do języka ojczystego Waldka

2014-09-19 18:35

#207: Ahmed - Jak bardzo ten język podobny do języka ojczystego Waldka 

Gott hatte gesagt: "Macht euch die Erde untertan. Habt keine Angst wir habn´s getan."

 

Waldemar

#210

2014-09-19 18:37

"Doszedłem do wniosku, że dalsze przebywanie z wami krępuje mój rozwój umysłowy." - Koniec cytatu. Ich komme gleich wieder zurück.

Gość

#211 Re:

2014-09-19 21:40

#210: Waldemar -  

 Znowu przesadzasz:o jakim ty rozwoju swojego umysłu mówisz? A ma ci się cokolwiek w tej głowinie rozwijać? Żartujesz sobie,jak zwykle...


Gość

#212 Re: Re: Re: Gramy dalej?

2014-09-19 21:50

#208: Waldemar - Re: Re: Gramy dalej? 

 Znowu cię gnębi ten kompleks małego członka i usiłujesz go przerzucić na kogoś innego. Czy wreszcie wymyślisz coś  samodzielnie czy tyko będziesz jak papuga powtarzał to wszystko,co jest pisane pod twoim adresem,biedaczku?


Gość

#213 Na koniec

2014-09-20 20:15

Kann mach tanzen aber nicht mit zasranzen - czy jakoś tak,bo nie znam tego koszmarnef=go języka prusacko-germańskiego.

Ahmed

#214 Biedni ,prześladowani wszędzie

2014-09-21 11:58

Oni muszą się wiecznie o coś obrażać

https://www.youtube.com/watch?v=XZ2ACjnkL4Y

Ahmed

#215 Ostatnio pełno tego na YT

2014-09-21 14:00

 

Ahmed

#216 Re: Ostatnio pełno tego na YT

2014-09-21 14:03

#215: Ahmed - Ostatnio pełno tego na YT 

 Ktoś zadziałał,żeby się nie wkleił ten link: