W obronie dobrego imienia naukowców i nauki

Quoted post


Gość

#67 Re: człowiek

2014-11-30 12:01

#63: - człowiek 

 Czy Pani czytała tę ustawę???? Zapewne nie. Radzę najpierw poczytać, a potem się wypowiadać. Ale na przeczytanie nowej ustawy potrzeba poświęcić chwilę czasu, więc lepiej podążać ślepo za tłumem i protestowować. I niech o swoją pociechę będzie Pani spokojna, nikt jej nie skrzywdzi w szkole, ponieważ usatawa reguluje wykorzystanie zwierząt na kierunkcach typu weterynaria. NIKT nie ma zamiaru zalać szkół średnich myszami, szczurami czy żabami, aby ci  biedni, wrażliwi uczniowie mieli traumę do końca życia.

Odpowiedzi


Gość

#69 Re: Re: człowiek

2014-11-30 12:05:42

#67: - Re: człowiek 

 może Pan/Pani lubi, jak dziecko żaby kroi - ja nie bardzo. Moja znajoma długo przeżywała krojenie kurczaka na biologii - na studiach, jako dorosła osoba. Dziecko przeżyje to tym bardziej.

A wypowiadam się jako PSYCHOLOG.

ja - człowiek

#72 Re: Re: człowiek

2014-11-30 12:13:55

#67: - Re: człowiek 

 PROSZĘ BARDZOposłowie PO, zasiadający w prezydium połączonych komisji nauki i rolnictwa: Artur Dunin, Dorota Niedziela, Domicela Kopaczewska - głosujący ZA ODRZUCENIEM zgłoszonej przez nas poprawki o bezwzględnym nakazie zachowania fundamentalnej zasady humanitarnego traktowania zwierząt - minimalizacji cierpienia i bólu, także w przypadku, gdy zachodzi tzw. konieczność nagłego uśmiercenia. - :

http://sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje.xsp?unid=6A1BF295503FA053C1257D930047C3A0