Petycja o wprowadzenie nowych rozwiązań w leczeniu Boreliozy

Quoted post

Patka2491

#28 Re: Re: sama chorowalam na bolerioze

2016-02-17 21:11

#17: Pam - Re: sama chorowalam na bolerioze  

 mam potwierdzone  badaniami ze juz nie jestem na to chora. Stad wiem. Współczuję ludzia którzy na to chorują ale dalej nie zgadzam się w pewnych kwestiach z artykułem mimo to podpisałam petycje właśnie ze względu na tych chorych ludzi.

Odpowiedzi

Pam

#29 Re: Re: Re: sama chorowalam na bolerioze

2016-02-17 21:50:11

#28: Patka2491 - Re: Re: sama chorowalam na bolerioze  

Przecież wszyscy lekarze, którzy zajmują się boreliozą na poważnie (czyli nie IDSA) powiedzą Ci, że brak pozytywnego wyniku w badaniach nie oznacza braku choroby. Więcej nawet - nikt z tych lekarzy nie twierdzi, że borelioza jest w ogóle uleczalna w 100%. Ktoś, kto wmawia pacjentowi co innego, działa po prostu na jego szkodę, bo utrzymuje go w nieświadomości co do tego, co może go czekać i w jaki sposób może dbać o swoje zdrowie aby się chronić przed nawrotem. Po prostu nie da się wybić wszystkich bakterii w stanie uśpienia, jakieś zawsze zostaną w organizmie nawet po kilku latach antybiotyków non stop, dlatego przynajmniej branie odpowiednich ziół prewencyjnie po "wyleczeniu" jest zalecane. Niestety między nami są osoby nawet po wielomiesięcznej terapii ILADS, które były "zdrowe" przez kilka lat po czym wszystko wróciło.