500 zł na każde dziecko bez względu na dochód i liczbę posiadanych dzieci

Quoted post


Gość

#15

2016-02-21 15:49

Ja uważam jeśli są progi dochodowe na pierwsze dziecko,to powinny obowiązywać na drugie i kolejne dziecko. Dlaczego zamożni z dwójką i większą ilością dzieci, mają dostać wsparcie jeśli ich zarobki są o wiele większe,od osób którym niewiele przekracza. Nam niewiele przekracza, ale bogacz dostanie i skorzysta:( Czuję się skrzywdzona przez państwo... Program 500+ nie zniweluję zmniejszonego przyrostu naturalnego. Brak dobrych warunków pracy to jedno, mało zamożni ludzie mając jedno dziecko nie zdecydują się na posiadanie drugiego. Dla mnie powinno dostać każde dziecko albo żadne. A jeśli są progi dochodowe to niech będą równe dla wszystkich. A nie na pierwsze kryterium a na drugie i kolejne nie. W czym są lepsze dzieci wchodzące w kryterium od tych co wchodzą??? Niech mi ktoś odpowie... Jak mają się czuć ludzie którzy głosowali wierząc że będzie lepiej... Obietnice były inne....Rzenada....

Odpowiedzi

koko

#16 Re:

2016-02-21 22:06:53

#15: -  

 Wszyscy, którzy podpisali tę petycje są tego samego zdania. I o to właśnie walczymy o czym piszesz,  rodzicu. Proszę informować o petycji i strajku jak najwięcej osób!!!!!