500 zł na każde dziecko bez względu na dochód i liczbę posiadanych dzieci

Quoted post

koko

#701

2016-02-24 22:05

Strajk jak najbardziej jest aktualny . Informujmy o tym fakcie jak najwięcej osób. Nie wiem, czy ktoś słyszał że PO złożyło do sejmu konkurencyjny projekt,  że od lipca ZUS będzie wypłacał po 500zł na każde , ale każde dziecko w rodzinie . Bo pieniądze , które miały być przeznaczone na dodatkową administrację w zwiazku z projektem PIS-u , miałyby być przeznaczone wg PO na dzieci pominięte w projekcie. Natomiast wypłacanie pieniążków spadłoby na barki ZUS-u bez konieczności wydawania kilku miliardów zł na dodatkowych urzędników. Tylko dziwne, że nigdy o tym nie mówiono w TV , chyba że ja nie wyłapałam informacji. Ale mam wrażenie że media podają już tylko informacje , które są wygodne dla PIS-u. Przecież taki projekt  "PO" nie mógł przejść bez echa. Media w takim razie są ukierunkowywane, a my jesteśmy stymulowani przez nie.  Ale nawet jeśli ten projekt PO faktycznie trafił do sejmu to i tak naszym priorytetem jest na tą chwilę strajk. POnieważ PIS ma przewagę w rządzie, to oleje projekt platformy.  Więc i tak musimy wyjść na ulicę!!!!!!  Napisałam dzis emaila do rzecznika praw obywatelskich,  żeby interweniował w związku z pogwałceniem konstytucji. Czekam na odpowiedz o ile odpisze wogóle!

Odpowiedzi


Gość

#707 Re:

2016-02-25 07:15:30

#701: koko -  

Był taki projekt PO ale PIS w ogóle nie wziął  go pod uwagę ta chora ustawa przeszła bez jakichkolwiek poprawek.Kiedy PIS wygrał wybory deklarował współpracę z opozycją,a widać że władza uderzyła PIS do głów  bo nie słucha ani głosów w Sejmie,ani społeczeństwa. 

Mama

#711 Re:

2016-02-25 11:15:43

#701: koko -  

 Proszę napisać jak rzecznik od pisze