Protest przeciwko koncertowi zespołu Haydamaky w Tomaszowie Lub.

Quoted post

Spadaj

#101 Re: Re: Re:

2016-05-29 05:37

#100: - Re: Re:  

 A te komentarze są pod petycją? Do czego ty się odnosisz? Poza tym jakiej ty oczekujesz reakcji jak oni bezczelnie gloryfikują morderców 100 tys.Polaków? Marsze Sławy UPA czy ku czci Waffen SS Galizien. Ty to uważasz za normalne?

Jeszcze hajlują na Majdanku. Uważasz, że Ukraincom można więcej? Bo biedni napadnięci? Spdlają do Polski przed mobilziacją. Marsz Wyszywanek w Wawie to w większości zdrowe młode byki które powinni walczyć o swój kraj zamiast liczyć na to że ktoś inny to za nich zrobi

Odpowiedzi


Gość

#103 Re: Re: Re: Re:

2016-05-29 11:00:08

#101: Spadaj - Re: Re: Re:  

To są komentarze odnośnie zespołu haydamaky, przepisane ze wszystkich odnośników dotyczących tematu.

A teraz szczerze - albo drodzy sygnatariusze jesteście całkowitymi debilami albo sterowanymi prowodyrami. Debilami - jeżeli we wszystko wierzycie co ktoś tam napisał, powiedział, bo większość to brednie, kłamstwa i całkowity brak zrozumienia tematu, a Wy potulne debilne baranki podpisujecie co Wam ktoś pod tępe mordy podsunie. Gorszy debilizm będzie w tym, jeżeli robicie to ze względów fanatyczno-nacjonalistycznych (nacjonalizm to nie to samo co patriotyzm), byleby komuś zaje*ać, bo inny, albo "nie nasz". Moim zdaniem to już choroba umysłowa (bezmózgowie czy jakoś tak). 
Jestem pewny, że większość z Was nie zna i nigdy nie słuchała tego zespołu. Ch*ja o nich wiecie, oprócz tego, że ktoś Wam powiedział o jakiejś tam piosence, gdzie ktoś-tam coś-tam śpiewa po Ukraińsku. Teraz popatrz sobie w oczy i powiedz, że nie mam racji :)

Drugi sort pieniaczy to prowodyrzy - to właśnie Wy: eksperci, historycy, socjolodzy, ukrainiści. Łapki do góry, którzy to z Was :) Ale szczerze - ukończone gimnazjum to nie studia! Pięknie znacie Ukraińską historię (Polską już gorzej), idealnie orientujecie się w polityce Ukraińskiej, jesteście obiegani we wszystkich organizacjach neobanderowskich (łącznie z nazwiskami i adresami), już nie wspomnę, że zespół Haydamaky znacie jak kieszeń własnej matki. Tylko jest drobny problem, dlaczego większość z tego co głosicie to brednie, przekłamania i manipulacje? Ktoś Wam za to płaci? Macie w tym jakiś interes, żeby podburzać słabszych intelektualnie ludzi? A może tak bardzo Lwów Wam się podoba i marzycie, żeby był znowu polski? No chyba, że kontynuujecie tradycję rodzinną po dziadkach i macie ochotę w "odwecie" rezać groźnych 6 miesięcznych ukraińskich partyzantów?

Podsumowując: niezmiernym kretynizmem jest mieszać ten zespół z jakąkolwiek sytuacją mordów polaków; brednią i bzdurą jest to, że ten zespół gloryfikuje nacjonalistyczne ideologie, oraz że w swojej działalności jakkolwiek odnosi się do rzezi Polaków na wschodzie. Złem i nieskończoną głupotą jest podburzanie ludzi i wpajanie im tych kłamstw i przeinaczeń. Macie wątpliwości to śmiało piszcie do źródła, chyba mail zespołu jest podany na ich stronie.
Cała moja rodzina pochodzi z Wołynia, wiem o tej strasznej historii więcej niż większość z Was, ale ku*wa, ani razu nie spotkałem się z informacją, że zespół Haydamaky rezał lachów.
Prawdą jest, że trzeba rozmawiać o tej trudnej historii, ale nie wolno wpadać w histerię. Żeby prowadzić jakiekolwiek rozmowy, trzeba poznać dokładnie temat, ale nie tylko z jednej strony, a później wyrobić sobie obiektywną opinię, dopiero na koniec konwersacja i podpisywanie debilnych petycji (i ch*j z tym, że całkowicie niezwiązane ze sobą zdarzenia - koncert zespołu Haydamaky i rzeź wołyńska. Jakim trzeba być kretynem, żeby wiązać to ze sobą...)

Z wyrazami najgorszej pogardy
Myślący patriota

P.S. Ee, geniuszu "Spadaj" - ile zdrowych, silnych Polaków wyjechało do GB? Nasi cacy reszta won! Prawda? 

P.S. nr 2 Ee, ekspercie "Spadaj" - przymusowa mobilizacja na Ukrainie? Ku*wa, jeszcze nie słyszałem, musisz mieć zajebiste tajne informacje. 

P.S. nr 3 Ee, ty... "Spadaj" - do reszty się nie odniosę, bo to całkowite bzdury. Hajlujący UPO-wcy Haydamaky na Majdanie... kres głupoty.