PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Quoted post

nadzieja

#789 Re: Re:

2011-12-03 00:52

#759: ptasiek - Re:  

 

Nie manipuluj, chociaż w tym jesteś niezastąpiony, ma z ciebie pociechę ten rząd wyprzedaży polskiego majątku. Nie TY rozpoznawałeś złoża, ale pokolenia powojenne Polaków za wielkie pieniądze, jakimi była ICH PRACA, be zwzględu ile im za to płacono. Praca jest wartościa, kórą można odnieść do każdego czasu i każdej waluty. Jest i powinna być miernikiem majętności Narodu, a Polakom pracowitości odmówić nie można było nie można dziś. Jeżeli to co pod ziemią jest KOMSOMOLSKO PAŃSTWOWE, a nie obywatela, który wykupił ziemię lub ją odziedziczył, to dlaczego PAŃSTWO,  czyli obywatele i firmy przez nich utworzone nie wykorzystują tych zasobów dla pomnażania zysku tych obywateli. ODDAŁEŚ  zasoby warz z ziemią nad nimi koncernom, głównie amerykańskim, które  SWOIM OBYWATELOM pomimo niszczenia środowiska, płacą część z zysku wydobywanego gazu, bo w USA twn GAZ należy do WŁAŚCICIELI nieruchomości. Co chcesz zarzucic moim argumentom. CHYBA TYLKO JADNO - PAŃSTWO TO PTASIEK!!! a nie obywatele RP.

Odpowiedzi

ptasiek

#791 Re: Re: Re:

2011-12-03 01:40:01

#789: nadzieja - Re: Re:

Którym, argumentom, tym o które pytałem?? Żadnych nie podałeś, nie odpowiedziałeś na, żadne z moich pytań.

Czy mam Ci podkreślać, bo literki widzisz słówka składasz ale w całość sie ułożyć nie może?

Trochę otworzyły ci się jednak oczy na temat różnicy w prawie polskim, a amerykańskim co?

CZY JESTEŚ W STANIE PRZECZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM ART KTÓRY MÓWI, ŻE KOPALINY NALEŻĄ DO SKARBU PAŃSTWA?? Jeżeli tak to dlaczego bredzisz w kółko o oddaniu czegokolwiek usa.

Zdaleszj części się kompromitujesz jeżeli wiesz co to słowo znaczy. Pytanie - Czy tobie zależy na ochronie środowiska, czy cie boli,

to ŻE ZŁOŻA NIE NALEŻĄ DO CIEBIE????????? TYLKO DO CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA? WIDZIAŁAŚ MAPE KONCESJI JAK PISZESZ, ZOBACZ W ILU MIEJSCACH POLSKI NIE MA ŻADNYCH SUROWCÓW

WIĘC JAK PISZESZ O OBYWATELACH TO PISZ O INTERESIE WSZYSTKICH A NIE O SWOIM WŁASNYM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PYTANIE A PROPOS DZIAŁKI Z DOSTĘPEM DO RZEKI NADAL AKTUALNE??? CHCESZ JA DLA SIEBIE TĄ WODE CZY TO JEST TWOJA WODA CZY OBYWATELI RP??????????????

A TERAZ DZIEKI TEMU, ZE WSTANACH JEST TAKIE PRAWO A NIE INNE, WLASNIE PRZEZ TAKICH LUDZI KTORZY NIE MYSLA O CALOSCI NARODU TYLKO O SWOIM WLASNYM BIZNESIE MASZ TE WSZYSTKIE ZATRUCIA I KLOPOTY, BO DLA NICH TAK JAK DLA CIEBIE NIE LICZY SIE ZE KTOS INNY NIC NIE MA WAZNE ZEBYM JA MIAL!!!!!!! I SIE NIE PODZIELIL BO TO MOJE!!!!!

i TACY LUDZIE JAK TY NA TEJ SWOJEJ ZIEMI, BO WSZYSTKO JEST MOJE WYNAJMOWALI TZW "SPECJALISTÓW" ZA MINIMALNE PIENIĄŻKI I OSZCZĘDZALI NA TECHNOLOGII BO CHCIELI MIEĆ WIĘCEJ DLA SIEBIE TAK JAK TY

BOGACTWA POLSKIE NALEŻĄ SIĘ WSZYSTKIM POLAKOM PO RÓWNO A NIE TOBIE,

ptasiek

#793 Re: Re: Re:

2011-12-03 02:22:43

#789: nadzieja - Re: Re:

przypominam następny z twoich faktów, potwierdzonych przez profesorów ekologów, twoich bożków jak powiedzmy mgr.  powiedzmy ze inż. Puzyna vel manipulak przyznam, że w manipulowaniu ludzmi to moze byc nawet profesorem, tak szyb znalazł sobie sekte wiernych wyznawców, którzy potrafią zamieszcze kopiuj wklej cytaty ze stronki na serwerze    .de

Dlaczego powtarzasz kłamstwa?? cyt.

"NIE MASZ RACJI I TYLE! O wodę pitną zapytaj profesorów ekologów, oni wiedzą lepiej niż ja. Napisałem, że Polska ma mniej wody pitnej niż Egipt! - i to jest FAKT!"

według danych: Ilość wody na jednego mieszkańca w Egipcie = 830 m3/na mieszkańca - rocznie (wszystkie naturalne odnawialne źródła wody) http://www.egyptchm.org/chm/implementation/pdf/water_resources.pdf

a w Polsce podają, że mamy 1600 m3 na mieszkańca rocznie, która z tych liczb jest większa?? To są właśnie twoje "FAKTY" i takie masz ARGUMENTY to jest fakt i już!!!!!!!! a jeżeli fakty nie zgadzają się przyjętymi założeniami to gorzej dla faktów.