PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Quoted post

mocnynarek !

#968 NIE UŻYWAM TYLKO CYTUJĘ ZWROT

2011-12-07 10:44

#965: człowiek mały - Re: Re: Re: Nic szczególnego w szczelnym zarurowaniu...

z Postanowienia Organu uprawnionego do wydania Warunków Środowiskowych, którym to Postanowieniem UZGADNIA on "realizację przedsięwzięcia polegającego na wykonaniu badań geofizycznych i prac geologicznych mających na celu poszukiwanie złoża polimerycznego z uranem na obszarze koncesyjnym /tu nazwa obszaru/" - zapis oryginalny wraz z wytłuszczeniem, żeby nie było, że straszę czy manipuluję.

Dalej muszę posłużyć się cytatem:"Teraz piszesz, że internauta coś napisał, a tak w ogóle to zmyłka." by przypomnieć, że internauta napisał zwyczajnie, że to konkretna zmyłka, nie "coś" i "tak w ogóle" i tylko to przekazałem. Nie wykluczyłem też, że internauta ów "balabla".

"Zasłona z rur? Co to jest?" Odpowiem: ma to równie głęboki sens co "zarurowanie otworów czwartorzędowych". Problem w tym, że nie ja to wymyśliłem tylko urząd napisał.

 

Odpowiedzi

człowiek mały

#969 Re: NIE UŻYWAM TYLKO CYTUJĘ ZWROT

2011-12-07 10:51:35

#968: mocnynarek ! - NIE UŻYWAM TYLKO CYTUJĘ ZWROT

W przypdaku wszystkich otworów, czy to są studnie, otwory izometryczne posadowionych w utworach czwartorzędowych konieczne jest wykonanie szczelnej osłony (rury stalowe, PCV, betonowe) w celu ochrony wód. Nie jest to wymysł, tylko koniecznść.

http://stara-kamienica.bipgmina.pl/files/sites/3119/wiadomosci/151893/files/uzgodnienie_rdos.pdf

i co w tym dziwnego "URAN"