PROTEST PRZECIW USTAWIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE I GÓRNICZE

Quoted post


Gość

#992

2011-12-07 17:01

NIE Irlandczyków w referendum 2008 zostało zignorowane, jak donoszą rozczarowani Irlandczycy - drugie, wymuszone głosowanie było oszukane.
(...)
Polska będzie więc coraz większym śmietnikiem na odpady przemysłowe, śmietnikiem atomowym, źródłem tanich sługusów, źródłem energii - węgla i geotermii, ale w rękach niemieckich koncernów, źródłem pól uprawnych dla szczególnie niebezpiecznych genetycznie modyfikowanych organizmów i roślin, rynkiem zbytu głównie dla bubli, odpadów i złych lekarstw.

Polacy we własnym kraju, będą w dalszym ciągu pełnić funkcje pomocnicze i usługowe, wypełniając bliskie na zachodzie przeznaczenie słowa Słowianie (ang: Slavs, niem: Slawen) jako - niewolnicy - (ang: slaves, niem: Sklaven).

Warstwa zarządzająca - zdrajców i kolaborantów jest właśnie douczana w Brukseli angielskiego - jak europoseł Ziobro. Warstwa miliarderów, została już zaadaptowana - ukradzione Polakom miliardy nie śmierdzą: ostatnio w niemieckiej telewizji w programie o najbardziej ekscentrycznych miliarderach niemieckich był długi wywiad z "niemieckim" miliarderem - panem Kulczykiem. Na pytanie ile firm on posiada, dał on po niemiecku odpowiedź: nie jestem pewny, chyba ponad 120..
Następnie był pokazywany jego browar w Poznaniu (moja przypowieść: na miejscu wyciętego ze starodrzewia parku - nielegalnie, przy czynnej pomocy byłego prezydenta Poznania Ryszarda Grobelnego.)

Wyzysk Polski na podstawie traktatu lizbońskiego ma tak legalne podstawy, jak znane każdemu huliganowi zdanie racji. By dać komuś w mordę tak dla rozrywki, czy dla praktyki, trzeba mieć jakieś uzasadnienie np. że ktoś stoi w pobliżu na chodniku i się patrzy.
Następuje pytanie, czemu się tak patrzysz?? i już się ma moralne prawo dać nielegalnemu obserwatorowi w mordę.

Na tej samej zasadzie jest skonstruowany Pakt Lizboński. Polacy przecież podpisali.. Teraz można ich legalnie i dowolnie wykorzystać jak sobie zainteresowani PANOWIE życzą.

Tu oświadczam po raz kolejny, ja traktatu lizbońskiego nie podpisałem, mnie się nie pytano o zgodę - jak i milionów innych Polaków. Akceptacja Traktatu Lizbońskiego jest kapitulacją skorumpowanych kolaborantów i zdrajców jak prezydenta Kaczyńskiego, senatorów i posłów co ten cyrograf podpisali lub na niego głosowali. Sprzedaż Polski bez pytania jej właścicieli to niebywała bezczelność. Oni, a przede wszystkim Prezydent Kaczyński nie mają i nie mieli legitymacji Narodu do sprzedaży Polski. Polacy przelali tyle krwi by odzyskać swoją wolność i suwerenność, a Kaczyński ją bez walki sprzedaje - to HAŃBA.

Ty uratowałeś wolność Gruzji- ha miałeś strzec suwerenności POLSKI !!!

Podpis Kaczyńskiego pod traktatem lizbońskim się nie liczy ! On jest sprzeczny z Polską Konstytucją, z polskim prawem i z polską umową społeczną ! Panie Kaczyński ty miałeś Polskę na parkiecie dyplomatycznym bronić, a nie sprzedać !

Dlatego trzeba Prezydenta Kaczyńskiego i dalszych zdrajców wymienionych na stronie

http://iddd.de/idbGoogl.htm#todo

co próbują sprzedawać nie swoją suwerenność , pozbawić zdania racji, czyli pretekstu do władzy, poprzez na początek lokalną demokrację bezpośrednią. Już nawet z ich własnych statystyk wynika, że nie reprezentują oni nawet minimum polskiej ludności.

W Polsce, 7 czerwca 2009 roku, w ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego nie głosowało 23 miliony osób (ponad 75 procent). Absolutna większość Polaków zbojkotowała wybory !!
Na Słowacji - ponad 80 procent ludności uprawnionej do głosowania nie poszła głosować.

Róbcie własne władze lokalne i nie słuchajcie się świń i świńskiego prawa !
Dzisiejsze świnie to jutrzejsze szynki !

Polacy w Polsce mają prawo do szynki, do własnej ziemi i bogactw naturalnych, oraz przede wszystkim do bezpośredniego zarządzania Polską i jej dochodem narodowym.

Odpowiedzi

człowiek mały

#996 Re: to już absurd

2011-12-07 17:46:06

#992: -

ten wpis, to kpina! Chory i nienawistny umysł może takie bzdety pisać.  Jeżeli autora tego wpisu i strony internetowej uważacie za autorytet, to należy Wam współczuć. Na dyskusję na tym poziomie nie ma już miejsca.

ptasiek

#998 Re:

2011-12-07 18:01:47

#992: -

gościu ale ty masz nasrane we łbie, najpierw proponuję dobrego lekarza, bo to co piszesz to już jest zaawansowane stadium schizofrenii takich jak ty trzeba się bać, lokalne społeczności to były w Polsce przed Mieszkiem I tzw plemiona i każdy dbał o własny interes, wiec jeżeli chcesz do tego doprowadzić to jaki z ciebie patriota i w jaki sposób dbasz o interes Polaków, w jaki sposób dbasz o Polskę jako całość

Polskość od dawien dawna jest związana z tolerancjią dla innych!

nie pisz My Polacy tylko ja idiota albo ja manipulant, a tak poza tym to twojej działalności powinien się ktoś przyglądnąć, żeby nie doszło do takiej tragedii jak z Breivikiem,

jesteś pan chorym człowiekiem, ale na prawdę da się to leczyć trzeba tylko zgłosić się do odpowiedniej poradni.