Zmiana ustawy o zakazie handlu zwierzętami domowymi

Quoted post

bravo222

#169 Re: zmiana ustawy - kaput

2012-01-10 23:29

#168: bojownik o kłaki nasze i wasze - zmiana ustawy - kaput

za chwilę - dogomaniaku- nowela obruci się przeciwko zkwp. już ci-pseudo , jak ich nazywacie tworzą i rejestrują nowe organizacje społeczne. efekt tego będzie taki, że jednym ceny spadną, drugim się podniosą. frazesy o bezdomności i ochronie kundelków schowaj sobie do kieszeni.   jestem za utworzeniem policji dla zwierząt, ta bowiem by realnie zabezpieczyła prawa wszystkich zwierząt domowych i gospodarskich.

Odpowiedzi

bojownik o kłaki nasze i wasze

#172 Re: Re: zmiana ustawy - kaput

2012-01-11 00:50:35

#169: bravo222 - Re: zmiana ustawy - kaput

Dogomaniaku? pewnie jeszcze się przechwalasz przed znajomymi jak mnie obraziłaś! mimo to wiedząc, że intencje byly inne podziękuję za komplement:p

Ani razu nie uzyłem skrótu ani pelnej nazwy ZKwP - naucz się czytać ze zrozumieniem zanim podejmiesz polemikę z mądrzejszymi od siebie.

Niech się obraca przeciwko komu Ci się zywnie podoba dla mnie wazne żeby zwierzaki miały spokój.

Twórzcie stworzyszenia, organizacje co tylko wam do glowy przyjdzie. powiem więcej róbcie tojak najszybciej, szczerze zachęcam, BO O TO NAM WŁAŚNIE CHODZI, żebyście się wreszcie zalegalizowali, żeby bylo czarno na bialym kto, gdzie i jaką hodowlę prowadzi. :)
TO CI NIESPODZIANKA, PRAWDA ? 

Policja? Po co, jak wy obowiązującego prawa nie potraficie respektować. Poza tym jest dośc instytucji w tym kraju zdolnych dobrac sie wam do tyłków.

Zawsze mowilem, że pseudo nie interesują się psami tylko pieniędzmi (dla niedomyślnych : to o tym że mam se "frazesy" wsadzić). Widzisz dla jednych liczy się kasa dla innych poczucie zwyklej ludzkiej przyzwoitości.

Ty gadaj sobie zdrów o cenach - dla mnie to handel w wykonaniu jednych legalny w wykonaniu innych nielegalny, ot pora sie pogodzic ze zmianą prawa - zarejstrowac sie albo zwijać interes.