RATUJMY UKOCHANE GIMNAZJUM NR 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Quoted post

Jock3rPL

#1

2012-01-17 22:52

Ukochana szkoła!

Odpowiedzi

marcin Absolwent

#74 Re: :)

2012-01-19 18:26:04

Witam was serdecznie i gratuluje co niektórym głupoty:)

Powiedzmy sobie szczerze Jestem z przywiśla i chodziłem do Jedynki i wiecej jestem z tego powodu bardzo dumny

Możecie pisać ze to szkoła chuliganów z przywiśla czy ze skalnej jak tam wolicie ale to przeciez Jest kompletna bzdura:)

Fakt Nigdy nie grzeszyliśmy grzecznoscią czty dobrymi manierami ale zawsze postępowalismy z godnie z sumieniem nawet jak ktoś dostałpo japie:) Co lepsze z jedynki ze starszych roczników 82r bo to mój rocznik znam wiele osób które są powodem do dumy dla jedynki  może nie są milionerami czy prezesami wielkich firm ale WIEDZĄ JAK ŻYĆ bo czesto byli na dnie Szkoła nie tylko uczy nas dodawać czy poprawnie pisać ale równierz zachowania i kultury czego nam internautom czesto brakuje bo jestesmy niewidzialni za szklanym ekranem:)Na skalnej nie ma ćpunów nie znajdziesz worka z klejem i nie zostaniesz pobity "CHYBA ŻE BARDZO CHCESZ" za nic  Możecie najwyżej posądzac nas że potrafimy sie naj...... ale to ludzkie Nie jestem studentem ale Radze sobie bo kiedys usłyszałem od nauczycielki z jedynki "JESLI SAM SOBIE NIE POMOŻESZ TO KOPNĄ CIE W DUPE" I TO MOIM ZDANIEM JEST PRAWDZIWA NAUKA>>> umiem pisac i czytac mam też dobrą prace i mysle o dzieciach i niewyobrazam sobie że one będą chodzić do szkoły w której tego nie uczą......................

pozdrawiam i kultury troche dzieci