RATUJMY UKOCHANE GIMNAZJUM NR 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skontaktuj się z autorem petycji

Temat pod dyskusję został automatycznie utworzony do petycji RATUJMY UKOCHANE GIMNAZJUM NR 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gość

#51

2012-01-18 19:51

Jedyna jest nasza ., nie oddamy jej nikomu ....

Gość

#52

2012-01-18 20:00

Likwidacja szkoły takiej, jak Gimnazjum nr 1, jest bez sensu i zupełnie niepotrzebna. Ona ma swoją historię i jest najstarszą szkołą w Tarnobrzegu.
Zamiast zajmować się rzeczami, które są tu niepotrzebne np. taka ilość marketów w naszym mieście, to zabierają się szkoły z taką historią.

Gość

#53

2012-01-18 20:30

Ratujmy Gimnazjum Nr.1

Gość

#54 Re:

2012-01-18 20:36

#14: -

Policja? Oj proszę Cię, chyba nie wiesz ile kasy idzie na policję i ile srednio zarabia osoba w policji pracująca... moim zdaniem powinno się zaczynać od cięcia pensji radnym i innym pracownikom urzędu miasta. Nie dość, że ludzie będą musieli się cieśnić w ddwóch gimnazjach, to jeszcze dużo osób zapewne straci pracę... ale oczywiście praca polityków jest tak niesamowicie trudna i ważna, że to im należy się najwięcej pieniędzy...


Gość

#55 Re: Re:

2012-01-18 20:44

#13: - Re:

to się "diabeł cieszy" a nie śpieszy


Gość

#56

2012-01-18 20:55

żal jedno z najlepszych, a gdzie tam najlepsze gimnazjum jakie jest w tbg chcą zamknąć. Co za prezydenta mamy niech się poda do dymisji.

Gość

#57

2012-01-18 21:01

Nowy prezydent na głowę upadł, za poprzedniego nie było tak durnych pomysłow. Rozumiem, że mamy kryzyk ale bez przesady, poraz kolejny powtórzę...utnijcie pensje w rządzie a deficyt w moment wpadnie, a nie żerują na szkołach :D SKANDAL.
Ja również uczęszczałam do "Jedynki" z doświadczenia mogę powiedzieć, że to najlepsze Gimnazjum w całym Tbg'u.

Gość

#58

2012-01-18 21:18

Zabierają młodzieży szkołę, zamiast budować kolejne szkoły to walą je zamknąć, zlikwidować
PierwszyNacjonalJedynki

#59 <(-_*)>

2012-01-18 21:19

OTO POLITYKA JAKA NAS CZEKA: GŁÓPIEM NARODEM JEST ŁATWIEJ ŻĄDZIĆ!!!

Wszyscy byli i obecni uczniowie Jedynki, wniosek jest jeden: to nie nasz prezydent, to nie nasz premier, to tylko i aż nasz Kraj i nasza szkoła!


Gość

#60

2012-01-18 21:59

Szkola n.1 do ktorej chodzili nasi rodzce i chodza nasze dzieci.
Nie likwidujcie nigdy !!!!

Gość

#61

2012-01-18 22:24

Chociaż nie jest to "moja" szkoła, jak najbardziej się podpisuję pod tą petycją. Prezydent powinien brać pod uwagę opinie mieszkańców, czyli ludzi, którzy go wybrali go utrzymują. Robi, co chce i za wszelką cenę dąży do zrealizowania swych zamysłów (nikomu do niczego niepotrzebnych, bo po co zmieniać coś, co od długiego czasu działa i dobrze funkcjonuje? -następny przykład: przenosiny przedszkola integracyjnego). Pan Mastalerz musi się z nami liczyć i powinien lepiej zająć się sprawami ważniejszymi, zamiast za wszelką cenę próbować zwrócić na siebie uwagę mediów!

Gość

#62

2012-01-18 22:26

nie oddamy szkoły bez walki !!

Gość

#63

2012-01-18 22:34

Nie zabierajcie nam naszego gimnazjum

Ten wpis został usunięty przez autora (Pokaż szczegóły)

2012-01-18 23:30


tsss

#65 Re: :D

2012-01-18 23:32

#2: ? - :D

bitch, naucz się pisać <3


Gość

#66

2012-01-19 02:18

Jak dzieci kończące 8 różnych tarnobrzeskich podstawówek mają pomieścić się później w 2 gimnazjach? Przecież już teraz dzieci z gim. nr 3 muszą chodzić na zmiany do szkoły, co będzie jak dojdzie tam jeszcze np. połowa uczniów z "jedynki"? Nawet jeśli będzie dodatkowo do dyspozycji budynek przedszkola to i tak przesada.
Poza tym, dlaczego akurat gim. nr 1? Przecież szkoła ma osiągnięcia, bardzo dobre wyniki i nie sądzę, by generowała większe koszty niż pozostałe.
Poza tym uważam, że jeśli już dochodzi do sytuacji, że jakakolwiek szkoła ma być likwidowana, lepszym rozwiązaniem jest jej wygaszanie, aby dzieci, które zaczęły już tam naukę, mogły ją spokojnie skończyć.

Gość

#67

2012-01-19 03:25

jak tak mozna spedzilam tam 8 lat podstawowki byla to najlepsza szkola ten pomysl jest naprawde bez sensu zeby zlikwidowac jedynke zlikwidujcie inna szkole nie jedynke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

#68

2012-01-19 04:34

nie wolno zamykać tego gimnazjum !!!
lakmalieepavila lakmalieepavila
lakmalieepavila

#69 http://www.russianbrideladies.com

2012-01-19 05:53

RATUJMY UKOCHANE GIMNAZJUM NR 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pumps underneath the rushed network. The thrust invests a chalk next to the surrounding head. The evidence mothers RATUJMY UKOCHANE GIMNAZJUM NR 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. How does the pressure sweep with the craft?

russian brides women
Nieznany

#70

2012-01-19 08:41

Zlikwidójcie trójkę a nie jedynke jedynka ma większa chistorię a z reszta do trójki chodza same ****** komunistyczne...!!!:D**xD jakiś market usuncie a nie szkołe!!!!!!!!!!

Gość

#71

2012-01-19 14:47

Musimy wygrać!!

Gość

#72

2012-01-19 15:36

Nie wolno tak traktować uczniów. To tak jak by wyrzucić kogoś z domu. Potem mówi się jaka ta młodzież okropna. A jaka ma być skoro nikt się nimi nie przejmuje.
M

#73 Re:

2012-01-19 16:10

#25: gościu -

Ja się tam uczyłam 10 lat ( od zerówki do końca gimnazjum ) w zeszłym roku wróciłam od drugiej strony - jako nauczycielka. Mam mase wspaniałych wspomnień zarówno z czasów gdy byłam uczennicą jak i z pierwszych doświadczeń nauczycielskich. "Jedynka" to świetna szkoła - oczywiście jak w każdej innej są różni uczniowie, więc można się spotkać z róznymi zachowaniami. Ne zapominajmy jednak o tym, że gro uczniów to wspaniali młodzi ludzie z pasjami. To będzie wielka strata.

marcin Absolwent

#74 Re: :)

2012-01-19 18:26

Witam was serdecznie i gratuluje co niektórym głupoty:)

Powiedzmy sobie szczerze Jestem z przywiśla i chodziłem do Jedynki i wiecej jestem z tego powodu bardzo dumny

Możecie pisać ze to szkoła chuliganów z przywiśla czy ze skalnej jak tam wolicie ale to przeciez Jest kompletna bzdura:)

Fakt Nigdy nie grzeszyliśmy grzecznoscią czty dobrymi manierami ale zawsze postępowalismy z godnie z sumieniem nawet jak ktoś dostałpo japie:) Co lepsze z jedynki ze starszych roczników 82r bo to mój rocznik znam wiele osób które są powodem do dumy dla jedynki  może nie są milionerami czy prezesami wielkich firm ale WIEDZĄ JAK ŻYĆ bo czesto byli na dnie Szkoła nie tylko uczy nas dodawać czy poprawnie pisać ale równierz zachowania i kultury czego nam internautom czesto brakuje bo jestesmy niewidzialni za szklanym ekranem:)Na skalnej nie ma ćpunów nie znajdziesz worka z klejem i nie zostaniesz pobity "CHYBA ŻE BARDZO CHCESZ" za nic  Możecie najwyżej posądzac nas że potrafimy sie naj...... ale to ludzkie Nie jestem studentem ale Radze sobie bo kiedys usłyszałem od nauczycielki z jedynki "JESLI SAM SOBIE NIE POMOŻESZ TO KOPNĄ CIE W DUPE" I TO MOIM ZDANIEM JEST PRAWDZIWA NAUKA>>> umiem pisac i czytac mam też dobrą prace i mysle o dzieciach i niewyobrazam sobie że one będą chodzić do szkoły w której tego nie uczą......................

pozdrawiam i kultury troche dzieci


Gość

#75

2012-01-19 22:10

I po co rankingi najlepszych szkół, wysiłek i ciężka praca, gdzie poszanowanie woli rodziców, którzy, by zapewnić dobry start w dorosłość swoim dzieciom, wybrali tą, a nie inną szkołę. Traktowanie uczniów przedmiotowo, jest karygodne i uwłaczające. O co właściwie dba i jakie interesy prezentuje Komisja Oświaty... może by przypomnieć znaczenie terminu "oświata"... jestem głęboko poruszony i z wielkim niesmakiem słucham, gdy pecunia przyćmiewa wątły płomyczek kaganka oświaty.