Zmiana ustawy o zakazie handlu zwierzętami domowymi

Quoted post

fifi 28

#248 Re: Re:

2012-01-25 20:04

#246: - Re:

witam, smieszne to wszystko...zajmujecie cie perdolami,,,prostytucja zakazana a ....sie po katach ile sie da ,,,a wy sie zajmujecie glupotami,,,popatrzcie co sie dzieje w kraju ,,,a nie pierdoly,,i wymyslanie ustaw......znam hodowle gdzie psy sa trzymane w klatkach ,brudne,,prosze sobie wyobrazic jak tam jest 25 psow co tam sie moze dziac,,uwazam ze jak ktos ma dwie suczki to napewno sie maja lepiej niz niejeden czlowiek w domu...a uastawa jest wymyslona poto zeby nie bylo konkurencji ,,bo chodzi tylko o kase,,,kase kase,,a kupic pieska za 400 zl..i takiego samego za 1800 ..poto ze ma papier to jest napewno poroniony pomysl..

Odpowiedzi

julia

#249 Re: Re: Re:

2012-01-25 20:07:35

#248: fifi 28 - Re: Re:

szkoda ze jeszcze ludzi nie robia rodowodowych ...idioci...


Gość

#258 Re: Re: Re:

2012-02-06 21:29:50

#248: fifi 28 - Re: Re:

Witam i zgadzam sie z tym ze psy w hodowlach zwanych profesjonalnymi sa trzymane w klatkach,ja sama podpisalam kiedys umowe na psiaki ktore wzielam na zasadach hodowlanych nie bede pisala jaka rasa ale psiaki bardzo lagodne.Kiedy mielismy je wziac do skiperow aby przewiesc je do domu a odleglosc byla prawi 200 km. byly zestresowane.Jeda suczke trzeba bylo wziac przez robocze rekawice.Suka akceptowala sie patrzac jak mniej wystraszone psy dochodzily i bawily sie ze mna.Po trzech dniach doszla nie pewnie ale widzac ze nie krzycze sama polizala mnie po twarzy,bylam szczesliwa ze tak zastraszony pies z klatki i zdominowany przez inne psy jest w stanie zaufac obcemu czlowiekowi.Kiedy osoba ktora podpisala ze mna odbierala psiaki gdyz zerwalam umowe ktora inaczej miala wygladac zobaczyla ze ta wlasnie suka lize mnie po twarzy byla bardzo zaskoczona.Bardzo chcialam aby ta suka u mnie zostala ale przez zlosc zabrala i ja plakalm jak dziecko-bylo mi przykro ze ktos kto ma psy wystawowe jest tak bezduszna osoba.  Jest to moja odpowiedz na opis fifi 28.