Apel o rozpatrzenie i przyjęcie przez Sejm RP ustawy o związkach

Quoted post

Jo

#202 Re: Re: Re: Re: STOP

2012-03-31 17:21

 

#200: Autorytet - Re: Re: Re: STOP

Człowieku ty się leczyć powinieneś, nie dość, że masz jakieś zaburzenia, to jeszcze widzisz rzeczy które NIE istnieją. I NIE nie będą odpowiadać bo Konstytucja chroni normalne osoby, a przynajmniej w większości chroni :) aborcja to nie morderstwo *ziew* jestem za jej legalizacją tak samo jak eutanazji, jak zajdziesz w ciążę w wyniku gwałtu albo będzie zagrożona/będzie groźna dla życia matki i/lub dziecka, to sobie możesz wtedy NIE usuwać, ewentualnie urodź i umrzyj za mnie, to tyle w temacie aborcji. Zajmij się swoją dupą, swoimi jądrami, penisem, spermą czymkolwiek chcesz ale WARA decydować O MOIM CIELE. Idąc takim durnym tokiem myślenia, znieśmy małżeństwa, przecież hetero mogą też sobie u notariusza załatwić, nic prostszego :) a to czy 'spaprali' nie tobie oceniać, lepiej się zajmij sobą i tym, że powinieneś odwiedzić specjalistę porządnego. Masz czas żeby się pójść leczyć i zmienić na lepsze, a z tym rozmnażaniem, zamiast pisać farmazony idź i się rozmnażaj bo mamy niż demograficzny (chociaż lepiej żeby twoje geny się nie rozprzestrzeniały więc mam nadzieje, że jesteś bezpłodny) i odczep się pan od dzieci z domu dziecka, chyba, że sam zamierzasz je adoptować, jeśli nie to ''morda w kubeł'' bo to się nazywa hipokryzja. Na szczęście nie jest zależna od żadnego ogółu a zwłaszcza takiego jak ty i tu masz 'problem' nie jestem hetero a dziecko posiadać mogę, plus homo nie 'wyginą' bo gdyby pan pseudo inteligentny nie wiedział to HETERO PŁODZĄ I RODZĄ homoseksualistów i utrzymuje on się na STAŁYM POZIOMIE. :)

Odpowiedzi


Gość

#204 Re: Re: Re: Re: Re: STOP

2012-03-31 18:20:32

#202: Jo - Re: Re: Re: Re: STOP  

Widzisz ty patrzysz z lotu szczura a ja lotu ptaka, patrze na procesy a nie na jednostki. Postępujesz jak typowy ignorant z którym dyskusja jest bezsensowna. Dla mnie jesteś faszystą ponieważ to co teraz napisałeś jest następstwem dokumentu wysłanego do komendanta obozu w Oświęcimiu pod tytułem "Sprawa traktowania ludności byłych polskich obszarów z rasowo-politycznego punktu widzenia" "Podstawowe założenia polityki władz okupacyjnych niemieckich wobec ludności polskiej, zostały zawarte w opracowanym na zlecenie Urzędu dla Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP, przez doktora E. Wetzla, kierownika Centrali Doradczej Urzędu dla Spraw Rasowo-Politycznych, oraz doktora G. Hechta, kierownika Oddziału dla Volksdeutschów i mniejszości w Urzędzie dla Spraw Rasowo-Politycznych, dokumencie zatytułowanym Sprawa traktowania ludności byłych polskich obszarów z rasowo-politycznego punktu widzenia, noszącym datę 25 listopada 1939 roku. Czytamy w nim m. in.: Opieka lekarska z naszej strony ma się ograniczyć wyłącznie do zapobieżenia przeniesieniu chorób zakaźnych na teren Rzeszy. (...) Wszystkie środki, które służą ograniczeniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do spędzania płodu i środki zapobiegawcze mogą być w każdej formie publicznie oferowane, przy czym nie może to pociągać za sobą jakichkolwiek policyjnych konsekwencji. Homoseksualizm należy uznać za niekaralny. Przeciwko instytucjom i osobom, które trudnią się zawodowo spędzaniem płodu, nie powinny być wszczynane policyjne dochodzenia. (...) Zgodnie z powyższym planem Verordnung (Rozporządzenie) Generalnego Gubernatora Franka z dnia 9 marca 1943 r. wprowadziło pełną niekaralność aborcji dokonywanych przez Polki i przedstawicielki innych niższych narodów, zwiększono natomiast kary za aborcję dzieci niemieckich – aż do kary śmierci włącznie. Powinno być oczywiste, że polskiej kwestii nie można rozwiązać w ten sposób, że zlikwiduje się Polaków, podobnie jak Żydów. Tego rodzaju rozwiązanie kwestii polskiej obciążyłoby naród niemiecki na daleką przyszłość i odebrałoby nam wszędzie sympatię, zwłaszcza że inne sąsiednie narody musiałyby się liczyć z możliwością, iż w odpowiednim czasie potraktowane zostaną podobnie. Moim zdaniem, musi zostać znaleziony taki sposób rozwiązania kwestii polskiej, ażeby wyżej wskazane polityczne niebezpieczeństwa zostały sprowadzone do możliwie najmniejszych rozmiarów. (...)" http://www.awronka.nazwa.pl/bazya/demogr.htm http://zrodzona-z.bloog.pl/id,6339439,mkomentarze.html?ticaid=6e308