PETYCJA O UŁASKAWIENIE NIEWINNIE SKAZANEGO JANA PTASZYŃSKIEGO

Quoted post

kajtus755

#1 Pamiętamy

2012-10-11 14:01

Pamiętajmy, że niesłusznie skazanych jest jeszcze bardzo wiele osób, pamiętajmy również, że sąd jest nadal siedliskiem korupcjogennym,śmiało mogę podpisać się pod petycją....

Odpowiedzi

jurek

#21 Re: Pamiętamy

2012-10-23 11:46:21

#1: kajtus755 - Pamiętamy

Tak podam nawet nazwiska. Od 10 lat siwdzą niewinnie w Przemyslu dwaj bracia Jan i Wiesław Dyniak. Historia bardzo podobna. Wyrok 25 lat za nie popełnione przestepstwo.

jr

#33 Re: Pamiętamy

2012-10-29 14:36:09

#1: kajtus755 - Pamiętamy

Życzę powodzenia w jakże ciężkiej i żmudnej walce o sprawiedliwość w ułaskawieniu Pana Jana Ptaszyńskiego.
Przed przeczytaniem owej petycji zapoznałem się z wieloma artykułami i programami w TV. Nie mogę zrozumieć dlaczego polski wymiar sprawiedliwości skazał Pana Jana Ptaszyńskiego. W mojej ocenie organa ścigania i polskie sądy popełniły skandaliczne błędy, w efekcie czego niewinny człowiek już tyle lat przebywa w więzieniu. Wstrząsnęła mną ta sprawa dlatego uważam, niniejszą petycję za obiektywną i sprawiedliwą. Wierzę, że Pan Jan Ptaszyński zostanie uniewinniony. Chociaż tyle Państwo Polskie powinno zrobić dla tego skrzywdzonego człowieka.

atulek

#44 Re: Pamiętamy

2012-11-06 19:26:48

#1: kajtus755 - Pamiętamy

Niestety to co napisła kajtus755 jest prawdą,chory kraj, korupcja itp.Brzydzi się żyć już w tym kraju,jednak za Komuny takiego sk....... nie było a napewno nie taka skala

PRAWDAzaPRAWDĘ

#153 Ludzie nie dajcie sie oszukać!

2013-10-08 16:03:04

#1: kajtus755 - Pamiętamy

Ludzie nie dajcie się oszukać! Ten człowiek jest bezwzględnym manipulantem ! Żebyście wiedzieli co on wyczynia w więzieniu i w jaka furię potrafi popaść ! ON to dopiero potrafi namącić i wkręcić niewinnego człowika w swoje chore gierki . To człowiek bez skrupułów, bezlitosny dwulicowiec! Zrobi WSZYSTKO aby namieszać i być "w zdodzie" z klawiszami. Żeby to jeszcze prawdę mówił , a on kłamie perfidnie i mąci tylko w celach, że osadzeni mają tylko przez niego same kłopoty. Nie wierzę temu człowiekowi ani w jedno słowo i wg mnie sąd poprawnie wystawił werdykt dożywocia dla tej szmiry!

 

Chris

#230 Re: Pamiętamy

2018-04-10 20:21:39

#1: kajtus755 - Pamiętamy 

Witam tet kraj to 1 wielka pomylka sedziowie policjai prokuratura to do jak polski rzad wszystkiete kurwy posadzic na miejscu ludzi niewinnie odsiadujace wyroki by poczuli jak to jest pare lat temu chciano mnie tez wrobic w zabujstwo 12 letniej dziewczynki sprawa byla glosna media naiskaly pewien czlowiek kturego kuzyn pracowal w policji poszedl jako swiadek byl bardzo dobrze poinformowany jak byla ta dziewczynka ubrana jakimrowerem jaki kolor gdzie to die dokladnie stall kazdy szczegul 2 dni bylem both kopany wywiezli mnie do parku grozili bronia ze mi kolano przetrzela ze powiedza ze uciekalem I mnie zastrzela powiedzialem to strzelaj ale ja nie pujde siedziec zacos czego niezrobilem przezylem ,48godzin piekla przychodzili inni policjanci I did cieszyli kiddy sie nademna znecano potem obiecano mi ugode ze malt wyrok mi zalatwia to kurwy bez sumienia miesiacami niespalem omalo die niezabilem podcielem sobie zyly najadlem sie tabletek ale buk niepozwolil mi umrzec zasnelem widzialem juz bramy piekla buk niepozwolil mi umrzec wspulczuje temu czlowiekowi naprawde z calego serca I jego Mamie oraz bliskim moze kiedys los sie odwruci I to Cale kurestwo Tam trafi na miejsce tych niewinnie skazanych ludzi pozdrawiam to wspaniale ze chociaz garstka ludzi natym swiecie ma serce I czyste sumienie buk kiedys zapewne wam to wynagrodzi a oni  mam nadzieje beda smarzyc sie w piekle