PETYCJA O UŁASKAWIENIE NIEWINNIE SKAZANEGO JANA PTASZYŃSKIEGO

Chris

/ #230 Re: Pamiętamy

2018-04-10 20:21

#1: kajtus755 - Pamiętamy 

Witam tet kraj to 1 wielka pomylka sedziowie policjai prokuratura to do jak polski rzad wszystkiete kurwy posadzic na miejscu ludzi niewinnie odsiadujace wyroki by poczuli jak to jest pare lat temu chciano mnie tez wrobic w zabujstwo 12 letniej dziewczynki sprawa byla glosna media naiskaly pewien czlowiek kturego kuzyn pracowal w policji poszedl jako swiadek byl bardzo dobrze poinformowany jak byla ta dziewczynka ubrana jakimrowerem jaki kolor gdzie to die dokladnie stall kazdy szczegul 2 dni bylem both kopany wywiezli mnie do parku grozili bronia ze mi kolano przetrzela ze powiedza ze uciekalem I mnie zastrzela powiedzialem to strzelaj ale ja nie pujde siedziec zacos czego niezrobilem przezylem ,48godzin piekla przychodzili inni policjanci I did cieszyli kiddy sie nademna znecano potem obiecano mi ugode ze malt wyrok mi zalatwia to kurwy bez sumienia miesiacami niespalem omalo die niezabilem podcielem sobie zyly najadlem sie tabletek ale buk niepozwolil mi umrzec zasnelem widzialem juz bramy piekla buk niepozwolil mi umrzec wspulczuje temu czlowiekowi naprawde z calego serca I jego Mamie oraz bliskim moze kiedys los sie odwruci I to Cale kurestwo Tam trafi na miejsce tych niewinnie skazanych ludzi pozdrawiam to wspaniale ze chociaz garstka ludzi natym swiecie ma serce I czyste sumienie buk kiedys zapewne wam to wynagrodzi a oni  mam nadzieje beda smarzyc sie w piekle