AKT WOLI NARODU

Quoted post


Gość

#65

2013-02-12 22:32

Zgadzam sie z generalnym zalozeniem tej koncepcji,jaka jest Demokracja Bezposrednia,ale mam do pana Krzysztofa Puzyna jedno - wrecz pryncypialne - pytanie: (zakladajac teoretycznie,ze Petycja zostanie podpisana przez wiekszosc uprawnionych do glosowania obywateli polskich) - W jaki sposob dokona sie likwidacja obecnego Systemu -a wiec odsuniecie zdrajcow od wladzy - zakladajac,ze oni na pewno nie ustapia dobrowolnie tylko dlatego,ze np. 17 milionow obywateli polskich p[odpisalo ta Petycje?

Odpowiedzi

Krzysztof Puzyna

#66 Re: W jaki sposob dokona sie likwidacja obecnego Systemu?

2013-02-12 23:44:31

#65: -

Inicjatywa AKT WOLI NARODU osuszy polskie bagno i wprowadzi nowe instrumenty rozwiązywania konfliktów: infrastrukturę demokracji bezpośredniej.

AKT WOLI NARODU nie jest petycją, (chyba, że do całego narodu). AWN jest aktem prawnym rozwijającym swoje działanie od 15 milionów podpisów. Zwracam uwagę, przy 15 milionach głosów ilość głosów przechodzi w jakość AKTU PRAWNEGO.
Nie będzie ona przedstawiana jakimś posłom czy senatorom, czy sędziom do zaakceptowania. AWN znosi upoważnienia do takich rodzajów władzy i mówi:

Panie i Panowie idźcie sobie do domu, Naród was nie potrzebuje!

Ludzie pętający się po pomieszczeniach byłego sejmu, czy senatu, czy sądu najwyższego będą zwykłymi ludźmi, BEZ udzielonej im wcześniej władzy przez tzw. "wyborców". Każdy Polski Suweren pozostawia władzę sobie i nie oddaje jej ani rządowi ani posłom.

Już dzisiaj nie są oni autoryzowani do podpisywania umów, czy głosowania ustaw. Cały rząd jest rządem nielegalnym opierającym się na sfałszowanych wynikach wyborów do sejmu i senatu w roku 2011. Nielegalne wybory, lewe oprogramowanie - nielegalne umowy. Np. te o wyprzedaży/ dzierżawie polskiej ziemi przez Niemców i innych obcokrajowców są umowami nielegalnymi - są zwykłą kradzieżą. Niestety na dzisiaj większość ludzi o sfałszowaniu wyborów nic nie wie.

http://umtsno.blogspot.de/

Jak piszę w uwagach organizacyjnych do AWN, wyniki tego aktu trzeba będzie przedstawić Unii Europejskiej i może dla niej powtórzyć, – dlatego prośba o adresy. To typowa taktyka ludzi z UE – powtarzać referenda, aż do skutku. My możemy wtedy ogłosić jednostronne wyjście z UE.

Zobaczymy, będzie zależało, jak i cała taktyka od wyników głosowań podpisanych uczestników AWN. Głosowania przewiduję od 100 tysięcy głosów.  Do tego czasu, potrzebne będzie zorganizowanie niezależnego systemu głosowań.

Nie będzie to takie trudne, rozwiązania teoretyczne mogę w każdej chwili dać pod dyskusję informatyków. Z kompletnymi laikami nie ma sensu dyskutować o informatyce i sieciach, zbyt trudne słownictwo.

Powiedzmy, od 100000 głosów będzie miało sens zacząć na serio dyskutować i głosować jak wcielać AWN stopniowo w życie. Będzie to się zdarzać i się już zdarza - tam gdzie jest lokalna przewaga i większość.

Patrz referendum lokalne w Gąskach http://idb.nowyekran.pl/post/50412,atomowa-bron-referendum

Czyli tam gdzie jest większość, możecie już zaczynać samemu działać: np odwoływać w referendum lokalnym na wniosek mieszkańców straż miejską, prezydentów miast, zakazywać wjazdu firmie WorleyParsons szukającej 4 miejsc na nowe elektrownie atomowe w Polsce , zakazywać poszukiwań gazu w złożach łupkowych (gdyż niszczą wodę pitną) itd. To zależy od ludzi, czy już chcą coś robić, czy jeszcze poczekają na dalsze oszustwa osi zła PO-PiS lub zwycięstwo AKW.

Popierajcie i informujcie o AWN. Każda Polka, każy Polak powinien o tej inicjatywie się dowiedzieć i dostać możliwość ją poprzeć.

Każdy kto podpisuje AWN popiera swój własny los!